• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Προωθημένη] Μαζική ακύρωση παραγωγών.

Μόλις έβαλα 3ωρα εργαστήρια (x10), 3ωρα εργοστάσια (3x6+3x2) και μετά συνειδητοποίησα ότι θα πάω για ύπνο, οπότε τα ακύρωσα όλα ένα-ένα για να βάλω 9ωρα, και έβαλα πάλι 3ωρα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ο λογος που προτεινω αυτη την ιδεα, ειναι για να μπορουμε ευκολα να ακυρωνουμε μαζικα παραγωγες εργαστηριων και εργοστασιων σε περιπτωση που αλλαξουμε γνωμη ή εχουμε κανει λαθος. Δηλαδη, οπως υπαρχει η δυνατοτητα να εκτελουμε μαζικες παραγωγες σε εργαστηρια και εργοστασια, να υπαρχει και το αντιστροφο, δηλαδη να μπορουμε να ακυρωνουμε μαζικα τις μαζικες παραγωγες σε εργαστηρια και εργοστασια. Με αυτον τον τροπο, δε θα χρειαζεται να ακυρωνουμε τις παραγωγες που εχουμε ηδη δωσει με τη δυνατοτητα μαζικων παραγωγων μια-μια, το οποιο ειναι χρονοβορο και ενεχει κινδυνο λαθους, οπως ανεφερα στο προηγουμενο μηνυμα μου, που μπορει να γινει ευκολα λογω συνηθειας ή απροσεξιας, αλλα μαζικα. Ισως βοηθησει, αλλα αν ειναι ανεφικτο, μια ενημερωση θα ηταν ευπροσδεκτη, για να ειμαι πιο προσεκτικος εφεξης με τις μαζικες παραγωγες. Σας ευχαριστω μαζικα για την παραγωγικη συζητηση.
 
Σερ Knightmare, υπαρχει περιπτωση να προωθηθει ή θα μεινει στοκ κι αυτο; :rolleyes:
 

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Προωθήθηκε την επόμενη μέρα της δημοσίευσης. Όλοι όσοι γράφουν ιδέες, προωθούνται κανονικά απλά όπως είναι κατανοητό, δε δύναται να γράφουμε κάθε φορά ότι έχει προωθηθεί. Απλά όταν αυτές οι ιδέες πρόκειται να εφαρμοστούν θα τις δείτε σε κάποια μελλοντική αναβάθμιση
 
Πειτε μου οτι το σκεφτονται τουλαχιστον, δεν ξερω ποσο θα μπορεσω να αντεξω ακομα. Δεν θελω να το παινευτω, αλλα ειναι πολυ ακριβος ο υπολογιστης που εχω, δεν με παιρνει οικονομικα να ξεσπασω πανω του.
 

Bobina

Chef
Ο λογος που προτεινω αυτη την ιδεα, ειναι για να μπορουμε ευκολα να ακυρωνουμε μαζικα παραγωγες εργαστηριων και εργοστασιων σε περιπτωση που αλλαξουμε γνωμη ή εχουμε κανει λαθος. Δηλαδη, οπως υπαρχει η δυνατοτητα να εκτελουμε μαζικες παραγωγες σε εργαστηρια και εργοστασια, να υπαρχει και το αντιστροφο, δηλαδη να μπορουμε να ακυρωνουμε μαζικα τις μαζικες παραγωγες σε εργαστηρια και εργοστασια. Με αυτον τον τροπο, δε θα χρειαζεται να ακυρωνουμε τις παραγωγες που εχουμε ηδη δωσει με τη δυνατοτητα μαζικων παραγωγων μια-μια, το οποιο ειναι χρονοβορο και ενεχει κινδυνο λαθους, οπως ανεφερα στο προηγουμενο μηνυμα μου, που μπορει να γινει ευκολα λογω συνηθειας ή απροσεξιας, αλλα μαζικα. Ισως βοηθησει, αλλα αν ειναι ανεφικτο, μια ενημερωση θα ηταν ευπροσδεκτη, για να ειμαι πιο προσεκτικος εφεξης με τις μαζικες παραγωγες. Σας ευχαριστω μαζικα για την παραγωγικη συζητηση.
Η ιδεα σου ειναι εκπληκτικη !!!!!!!!!
Νομιζω οτι σε μια τετοια προταση το συνολο των παικτων οχι μονο θα συμφωνησει αλλα και.....θα πανηγυρισει . :)
Μου εχει τυχει να ακυρωσω 100αδες εργαστηρια η εργοστασια στις περιπετειες και εφαγα ωρες απ τη ζωη μου.
Μπραβο που σκεφτηκες να το προτεινεις .:)
 
Κορυφή