• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Game] Μαγικό Φίλτρο στις Περιπέτειες Συντροφιάς

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3

Guest
Όπως διαπιστώσαμε κατά τη διαδικασία ελέγχου των μεταφράσεων, λόγω προσωπικού μου λάθους, για κάποιο περίεργο λόγο στη 12η Επαναλαμβανόμενη Αποστολή οι μεταφράσεις που έπρεπε, δεν ενσωματώθηκαν.

Υπενθυμίζουμε ότι όπως δείχνει και το εικονίδιο, η αποστολή για την παρασκευή του Μαγικού Φίλτρου (magic potion), για να ολοκληρωθεί απαιτεί το Ξόρκι "Μαγεμένη Χορηγία"

Τα λάθη εντοπίστηκαν και διορθώθηκαν, όμως το να γίνει η ενσωμάτωση των ορθών μεταφράσεων στο παιχνίδι, είναι κάτι που γίνεται με ασφάλεια μόνο όποτε υπάρχει νέα έκδοση ή κάποιο hotfix. Το να τις ενσωματώσουμε χειροκίνητα, θα δημιουργούσε πολλά περισσότερα προβλήματα απ' όσα θα έλυνε.



magic_potion_transl.png
 

georgioskchasiotis

Νέο Μέλος
καλησπερες
τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μου
κατι που να δουλευει ΣΩΣΤΑ απο την αρχη που παιζω εως τωρα δεν εχω δει
δλδ ελεος αλλο ξορκι ζηταει η αποστολη κ αλλο δεχεται
κ αλλο φαινεται στη μικρη φωτο της αποστολης
θα ηθελα να μου επιστραφουν οι 2 20ωρες επιταχυνσεις που πηγαν τσαμπα κ να διορθωσετε τις αποστολες στο εβεντ
ευχαριστω κ περιμενω τα 2 20ωρα

eCPk1LH4TpiGxC4fzX8tig.png
χαχαχαχα.. φίλε μου μετά την απομάκρυνση από το ταμείο ούδεν λάθος αναγνωρίζεται !!
 

kailaris

Περιπλανώμενο Ξωτικό
καλησπερες
2ο ποστ μου χαθηκαν σε 1 μερα ετσι ξαφνικα χωρις φυσικα να βριζω η να προσβαλω καποιον
φυσικα θελω μια απλη εξηγηση για πιο λογο
οσο κ να το κανεις αυτο δεν θα βαρεθω με τιποτα εχω χρονια που παιζω σε παιχνιδια της εταιρειας κ ξερω πως πανε τα κοζια

georgioskchasiotis φιλε μου μην εισαι τοσο σιγουρος για αυτο

ευχαριστω
 

DeletedUser3

Guest
Για οποιαδήποτε απορία έχεις όσον αφορά το πώς θα διατηρηθεί η τάξη στο forum, μπορείς να απευθυνθείς στο Κέντρο Υποστήριξης και να συζητήσουμε εκτενώς το για ποιο λόγο σβήστηκαν.

Λάβε τις διαγραφές χωρίς την επιβολή ποινής, ως ένδειξη καλής θελήσεως για την ταλαιπωρία την οποία πέρασες.-
 
  • Like
Αντιδράσεις: Yara
Κορυφή