• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Μέγαρο του Προσκυνητή

VICTOR1952

Περιπλανώμενο Ξωτικό
καλημέρα σας εχω ενα κτηριο το μεγαρο του προσκυνητη πατωντας επανω μου δειχνη οτι ειναι μερος ενος σετ που εχω ιδη τοποθετηση ομως εγω δεν εχω τα υπολοιπα κτηρια ξερει καποιοσ κατι να βοηιηση σας στελνω 2 φωτο η μια το κτηριο που εχω και η αλλη το σετ που λεει οτι εχω αλλα δεν υπαρχει ουτε στα αποθεματα
Screenshot_3.jpg
Screenshot_2.jpg
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Δες στα αποθέματα σου τα ονόματα των κτιρίων, ό,τι περιέχει την λέξη προσκυνητής είναι μέρος του σετ
 

VICTOR1952

Περιπλανώμενο Ξωτικό

Bolt

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Σε ολα αυτα θα ηθελα να συμπληρωσω... οτι το 2ο σετ μπορεις να το κανεις πληρης παιρνοντας τα υπολοιπα κοματια μεσω των Περιπετειων, κατι που αξιζει διοτι ειναι ενα απο τα πολυ καλα σετ που μας εδωσαν τωρα προσφατα.
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Για παίκτες που δεν προλάβανε τις χρυσές εποχές του σέτ βιβλιοθήκης Σεληνόλιθου, είναι καλή επιλογή για ημερήσια αμοιβή καταλύτη. Σε αυτό θα συμφωνήσω με τον Λουκά. Για τους τυχερούς που έχουμε πολλά σετ βιβλιοθήκης, αυτό το σετ απλά μαζεύει σκόνη στην αποθήκη.
 
Κορυφή