• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

ΜΑΓΙΚΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

PAROS

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Όταν ξεκίνησα το παιχνίδι είπα να αγοράσω την Μαγική Κατοικία. Την αναβάθμισα κάποια στιγμή και στο Επίπεδο 2 και διαπιστώνω τώρα το εξής: Αν την αναβαθμίσω το Επίπεδο 3 θα πρέπει να δώσω 320 διαμάντια και να μου αυξήσει τον πληθυσμό από 170 --> 250. Αν όμως πάω στα Κτίρια να αγοράσω μία ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ Μαγική Κατοικία θα μου στοιχίσει 870 διαμάντια και θα μου δώσει 940 κατοίκους. Όπως καταλαβαίνετε είναι ΧΑΩΔΗ η διαφορά. Αυτό όμως που ΔΕΝ θυμάμαι γιατί είχε γίνει πριν πολύ καιρό, ήταν ότι για να αγοράσω τότε την Μαγική Κατοικία ΣΙΓΟΥΡΑ θα μου έδινε έναν ικανοποιητικό πληθυσμό. Δηλαδή αν έχω 170 πληθυσμό στο επίπεδο 2, πόσα είχε το πρώτο επίπεδο;;; Η βασική μου απορία είναι ΜΗΠΩΣ αν αγοράσω μία καινούρια μαγική κατοικία ΔΕΝ μου δώσει αυτά που υπόσχεται αλλά ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΑ; Ή μήπως συμφέρει τελικά να αγοράζεις συνεχώς μαγικές κατοικίες ΑΝΤΙ να τις αναβαθμίζεις;;;
 

DeletedUser118

Guest
H Μαγική Κατοικία επιπέδου 5 για τους Ανθρώπους και 7 για τα Ξωτικά, προσφέρει 940 πληθυσμό.
Μπορείτε να βρείτε όλες τις πληροφορίες για τις Μαγικές Κατοικίες και για όλα τα κτίρια του παιχνιδιού στο επίσημο Wiki.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή