• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Λίστα με υποχρεωτικές αποστολές

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16

Guest
Καλημέρα,

Κρατάει κανείς κάποιο αρχείο με τις αποστολές της κύριας ιστορίας??
Είμαι σε μια που ζητάει την τοποθέτηση 50 δρόμων με πρασινάδα και ήθελα να ξέρω τι με περιμένει παρακάτω... Θυμάται κανείς ενδεικτικά να μου πει αν κάποια αποστολή παρακάτω απο αυτην που είμαι τωρα ζητάει παραγωγή απο τις φάρμες γιατι πούλησα μερικές και σκοπεύω να πουλήσω και τις υπόλοιπες εφόσον έχω πλέον τελειώσει τις έρευνες μου...

Ευχαριστώ...
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Και μια ερώτηση που έχει να κάνει με τις απορρίψιμες αποστολές:

Καμιά ανανέωση θα γίνει ?? Έχουμε τελειώσει ή σχεδόν τελειώσει και το κεφάλαιο των ξωτικών και έχουμε ακόμα αποστολές που είναι από το κεφάλαιο των νάνων. Δεν είναι π.χ. δυνατόν να σου ζητάει να αναβαθμίσεις μία κατοικία στο 11 όταν έχουν ήδη φτάσει στο 23.
 

DeletedUser16

Guest
Ευχαριστώ Romeo, όντως μετα την αποστολή με τους δρόμους είχε μονάχα 2 ακόμα..
 

DeletedUser804

Guest
Οταν απορριπτεις μια αποστολη στην ξαναβγαζει στην πορεια?
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Οταν απορριπτεις μια αποστολη στην ξαναβγαζει στην πορεια?

απο ενα σημειο και μετα εχει συνεχεια τις ιδιες φιλε μου ανεξαρτιτως επιπεδου. Μιλαμε παντα για το πρωτο εικονιδιο των αποστολων και οχι για το δευτερο και εξαρτατε απο το εκαστοτε κεφαλαιο του παιχνιδιου
 

DeletedUser3

Guest
Έχουμε ενημερωθεί για το ότι σχεδιάζεται τροποποίηση του συστήματος των αποστολών. Ελπίζουμε σύντομα να έχουμε περισσότερες λεπτομέρειες για να μοιραστούμε μαζί σας.
 
Κορυφή