• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

ΛΙΒΕΛΟΥΛΕΣ

FOLLOW THE QUEEN

Νέο Μέλος
Μήπως γνωρίζει κανείς τι είναι οι λιβελούλες που δεν υπάρχουν πουθενά στα κτήρια δημιουργίας στρατού ;
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Αν έβαζες ένα print screen της αποστολής που σου τις ζητάει θα βοηθούσε να δούμε τι χρειάζεσαι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

FOLLOW THE QUEEN

Νέο Μέλος
Οι λιβελούλες κατασκευάζονται σε ένα κτήριο της νέας εκδήλωσης. Δεν ζητούνται από αποστολή. Δεν έχω χώρο στην πόλη μου να βάλω το κτήριο παρότι το πήρα. Συνεπώς όποιος / -α πήρε το σχετικό κτήριο της εκδήλωσης και το έβαλε στην πόλη του, ας απαντήσει.
 

FOLLOW THE QUEEN

Νέο Μέλος
Τελικά η απάντηση έρχεται από ένα από τα τελευταία θέματα των παρόντος τομέα ερωτήσεων, που περιγράφει τα κτήρια της εκδήλωσης... Πρόκειται για τον Αναβάτη του Κηφήνα, που κάποιοι της διαχείρισης το ονόμασαν λιβελούλα για άγνωστο, non-user-freindly (μη εξυπηρετήσιμο), λόγο... στα αγγλικά αναφέρεται ως (Venom) Drone Rider...
 

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Τελικά η απάντηση έρχεται από ένα από τα τελευταία θέματα των παρόντος τομέα ερωτήσεων, που περιγράφει τα κτήρια της εκδήλωσης... Πρόκειται για τον Αναβάτη του Κηφήνα, που κάποιοι της διαχείρισης το ονόμασαν λιβελούλα για άγνωστο, non-user-freindly (μη εξυπηρετήσιμο), λόγο... στα αγγλικά αναφέρεται ως (Venom) Drone Rider...
Δεν ισχύει αυτό που περιγράφετε. Ο όρος Venom Drone Rider είναι ο Αναβάτης του Δηλητηριώδους Κηφήνα.

Η Λιβελούλα είναι η μετάφραση του Dragonfly και αντίστοιχα κατασκευάζονται απ' την Λιμνούλα για λιβελούλες, είναι τελείως διαφορετική μονάδα μέσα στο παιχνίδι.
 

FOLLOW THE QUEEN

Νέο Μέλος
Και γιατί δεν υπάρχει στους στρατώνες μου ; (για να δούμε ποιός έχει δίκιο... challenge...)
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Προσωπικά θα πάρω ένα καλό εντομοκτόνο μιας και δεν τα πάω καλά με τα έντομα και θα ξεκαθαρίσω την κατάσταση μόνιμα :D
 

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Να αναδιατυπώσω, το κτίριο παρέχει μόνο Πολιτισμό και Πληθυσμό και όχι μονάδες στρατού. Άρα αναφέρεστε σε άλλο κτίριο, αναφέρεστε στο κτίριο για μπάμπουρες;
 

FOLLOW THE QUEEN

Νέο Μέλος
Το κτήριο ονομάζεται "Στάβλοι για μπάμπουρες"... λάθος μου που δεν το ανέφερα από την αρχή...
 
Κορυφή