• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Κωδονοστασιο αιωνιότητας

AndyAndre

Νέο Μέλος
Γειά σας.
Θα ήθελα να αναφέρω ότι εδώ και 3 κύκλους, από όταν εμφανίστηκε ουσιαστικά το τεχνεργο Του Στουνχετζ( το οποίο & θα χρειαζόμουν), στο κωδονοστασιο τα σεντούκια μου δίνουν μόνο αποσπάσματα ξορκιον, χρόνους και ενίοτε κάποια λίγα διαμάντια...
Κανένα κτίριο εδώ κ 3 γύρους, στον 4ο πλέον, και παρατηρώ μια από τα ίδια... κολλήσε η βελόνα και μου δίνει επί το πλείστον αποσπάσματα... Τι να τα κάνω τόσα βρε παιδιά?
Και ούτε ένα δώρο σεντούκι, είτε έχω πολεμήσει είτε έχω διαπραγματευτεί ...
Ούτε τηλεμεταφορες, ούτε τίποτα άλλο...
Απογοήτευση
 

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Οι διάφορες ανταμοιβές των σεντουκιών στο Κωδωνοστάσιο της Αιωνιότητας δίνονται βάση πιθανοτήτων. Αν θυμάμαι καλά, δίνει 10% πιθανότητα για να τα λάβεις.
 

sotos54

Νέο Μέλος
Γειά σας.
Θα ήθελα να αναφέρω ότι εδώ και 3 κύκλους, από όταν εμφανίστηκε ουσιαστικά το τεχνεργο Του Στουνχετζ( το οποίο & θα χρειαζόμουν), στο κωδονοστασιο τα σεντούκια μου δίνουν μόνο αποσπάσματα ξορκιον, χρόνους και ενίοτε κάποια λίγα διαμάντια...
Κανένα κτίριο εδώ κ 3 γύρους, στον 4ο πλέον, και παρατηρώ μια από τα ίδια... κολλήσε η βελόνα και μου δίνει επί το πλείστον αποσπάσματα... Τι να τα κάνω τόσα βρε παιδιά?
Και ούτε ένα δώρο σεντούκι, είτε έχω πολεμήσει είτε έχω διαπραγματευτεί ...
Ούτε τηλεμεταφορες, ούτε τίποτα άλλο...
Απογοήτευση
Περισσότερες πιθανότητες έχεις να κερδίσεις το τζοκερ πάρα δώρο στο κωδωνοστάσιο. Στο ίδιο καζάνι βράζουμε.
 

dimdalax

Ξωτικό του Δάσους
Δοκίμασε να ξοδέψεις κανένα διαμαντάκι, έστω και αυτά που κέρδισες από το διαγωνισμό. Έχω βάσιμες υποψίες ότι άν ξοδέψεις διαμάντια θα σου δώσει καλό δωράκι ;)
 
Κορυφή