• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Κράταιγος

Filerimos

Νέο Μέλος
Καλησπέρα. Εχω αναβαθμίσει τον Εορταστικό κράταιγο στο επίπεδο 7. Σε αυτό το επίπεδο δινει χρήματα, προμήθειες, πάπυρους, και ένα σπασμένο θραύσμα από ρούνους. Τρίτη μέρα που συλλέγω σήμερα, τα παίρνω όλα κανονικά (μου το δείχνει) αλλά το θραύσμα από ρούνο δεν πάει στα αρχαία θαύματα ! τόχω τριπλοτσεκάρει. Μήπως ξέρει κάποιος τι γίνεται?? Ευχαριστώ.
 

Filerimos

Νέο Μέλος
Στην Χρυσή Άβυσσο (λεβελ 3) εχω όντως 10 θραύσματα! Μόνο εκεί πάνε δηλ.? Μαζί με τον Τόμο των Μυστικών και τις Βελόνες της Θύελλας, αυτά τα τρία θαύματα είναι τοποθετημένα στην πόλη μου, και εχω άλλα 5 θαύματα γιά άνοιγμα. Αλλά μόνο η Χρυσή Άβυσσος έχει 10 θραύσματα. Μόνο για την ¨Αβυσσο δίνει ο Κράταιγος??
 

ttmmf

Περιπλανώμενο Ξωτικό
τα θραυσματα ειναι για ολα τα θαυματα.. εχεις συμπληρωσει 10.. σε οποιοδηποτε θαυμα απο τα 5 που εχεις για ανοιγμα κανε σφυρηλατηση ρουνου ωστε να αδειασει η μπαρα..
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Πρώτα από όλα αναβάθμισε τον τόμο σου μιας και είναι έτοιμος για αναβάθμιση, από εκεί και πέρα η μπάρα των σπασμένων είναι μία και χρησιμοποιείται σε οποιοδήποτε θαύμα έχεις κενή θέση, μπορείς να έχεις 10 σπασμένα στο σύνολο και όχι 10 σε κάθε θαύμα. Αυτή την στιγμή έχεις 4 σπασμένα, οπότε μόλις μαζέψεις το μπόνους από το κράταιγο τσεκάρισέ τη μπάρα να δείς αν πήγες από τα 4 στα 5 σπασμένα.
 
Κορυφή