• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Κατασκευή αγάλματος ιερού σοφού

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser124
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser124

Guest
Πριν 10 ημέρες είχα σαν αποστολή να κατασκευάσω το άγαλμα ιερού σοφού.Από τότε το έχω φτιάξει 4 φορές αλλά για κάποιο λόγο δεν το δέχεται και δεν μου δίνει την αμοιβή.Μπορείτε να με βοηθήσετε?
 

DeletedUser16

Guest
Η αποστολή είχε αλλες απαιτήσεις ή ζητουσε να φτιάξεις μονο το ιερο αγαλμα???
Βαλε εικονιτσα να δουμε μηπως υπάρχει και τιποτες αλλο...

Εγω για παράδειγμα ειχα μια αποστολή η οποια ζητουσε να αποκτήσω ενα εργοστάσιο ελιξιρου και ενα εργοστασιο μαγικςη σκονης
Βαζω το πρωτο να φτιαχνετε, ολοκληρωνεται... βαζω να φτιάχνετε το αλλο και πουλαω το πρωτο αφου δεν το χρειαζομουν.
Φευγω, γυρναω πισω και βλέπω οτι έχει πρασινισει αυτο που ζητουσε εργοστασιο ελιξιριου.. Λεω δεν παιζει να έφτιαξα 2η φορα το ιδιο εργοστασιο.. Τεσπα, ας ειναι λεω... φτιαχνω το εργοστασιο μαγικης σκονης και πουλαω το ελιξιριου... Γυρναω πισω και βλέπω εχει γινει πρασινισει η πρωτη απαιτηση (αυτη π ζητουσε μαγικη σκονη) και εχει γινει παλι γκριζα η αλλη π ζητουσε ελιξιριο.. Τελικά καταλαβα οτι δεν έπρεπε να τα πουλαω... Οποτε εχασα μια μερα σε αυτο! :D
 

DeletedUser124

Guest
΄΄κατασκεύασε το άγαλμα του ιερού σοφού΄΄Αυτό μόνο γράφει και είναι από τις αποστολές που δεν έχουν απόρριψη.
 

DeletedUser3

Guest
Παρακαλούμε στείλτε ένα αίτημα υποστήριξης να το δούμε αναλυτικά.
 

DeletedUser124

Guest
upload_2015-11-2_13-14-39.png


Outlaw Kid 'εστειλα αίτημα υποστήριξης.Αυτή είναι η εικονίτσα.Σε ευχαριστώ που μου απάντησες!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16

Guest
Ελπιζω να βρηκες ακρη και να ολοκληρωσεις την αποστολη
 

DeletedUser30

Guest
Μαλλον θα βρηκε κιολας, καποιο bug θα ηταν ..
 

DeletedUser118

Guest
Το μέλος ήρθε σε επικοινωνία μαζί μας και το θέμα λύθηκε.

Το θέμα κλειδώνει. :)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή