• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Aπορρίπτεται] Κάντε το σαν το Forge Of Empires

  • Δημιουργός θέματος pazzini-4-
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Το καλυτερο για το παιχνιδι θα ητανε να γινει σαν το forge of empire.. γιατι πραγματικα δεν ειμαι σηγουρος για τον λογο της υπαρξης του!! Ετσι ειναι σα τη φαρμα.. ξερουμε κατι για το μελον? μην βαλουμε τζαμπα λεφτα και χρονο..... παρακαλω απαντηστε μου οποιος ξερει κατι!!
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
τι εννοεις να γινει σαν το FOE?? να εχει μαχες κτλ ?? αυτο δεν θα γινει φιλε μου, το παιχνιδι φτιαχθηκε για να ειναι "ειρηνικο".
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
ποιος ο λογος να γινει σαν το FOE αφου υπαρχει ηδη το FOE σαν παιχνιδι?συμφωνω πως πρεπει να γινει κατι για να κρατιεται αμειωτο το ενδιαφερον του παικτη και να μην περιμενουμε την καινουρια εποχη για να προχωρησουμε κλπ κλπ,αλλα το να εχει η εταιρια 2 ιδια παιχνιδια δεν ειναι λογικο.ο καθενας εχει την επιλογη του...εγω παιζω και στα δυο οπωτε εχω δραση στο ενα και ειμαι πιο χαλαρος εδω.
 

DeletedUser

Guest
Μονο υποθεσεις μπορουμε να κανουμε..Πιστευω οτι μελλοντικα θα δωθει η δυνατοτητα μαχων μεταξυ παιχτων..Σιγουρα οχι να μπορεις να ληστεψεις παραγωγες βεβαια.
 

DeletedUser327

Guest
Όχι δεν σκοπεύουν να προσθέσουν τη δυνατότητα επίθεσης από έναν παίκτη σε έναν άλλο, είναι ειρηνικό το παιχνίδι, το λένε άλλωστε στην συνέντευξη του Oliver και Timon
 

DeletedUser

Guest
Όχι δεν σκοπεύουν να προσθέσουν τη δυνατότητα επίθεσης από έναν παίκτη σε έναν άλλο, είναι ειρηνικό το παιχνίδι, το λένε άλλωστε στην συνέντευξη του Oliver και Timon

Δεν ξερω αν εχεις δοκιμασει το FOE,εκει μπορεις καθημερινα στους γειτονες σου να κανεις επιθεση αντι για παροτρυνση και αμα κερδισεις μπορεις να επιλεξεις 1 κτιριο να το ληστεψεις :D .Κατι τετοιο ναι δε θα συμβει ποτε στο elvenar,συμφωνα με οσα εχουν πει..Να δημιουργησουν κατι σαν μινι λιγκα με επαθλα δεν αποκλειεται ομως.Και σε αυτο θα υπαρχουν μαχες μεταξυ παιχτων εστω και εμμεσα(πολεμωντας AI).
Μιλωντας για ολα αυτα,μπορει να μην υλοποιηθει και τιποτα.Προσωπικα εχωντας παιξει σχεδον ολα τα παιχνιδια της Inno εχω πιστη :p
 

DeletedUser327

Guest
Ναι το έχω παίξει, δεν μου άρεσε. Θέλω να είναι ειρηνικό και έτσι θέλω να παραμείνει το Elvenar.
 

DeletedUser10

Guest
To Elvenar ανταποκρίνεται σε διαφορετικό τύπο παιχτών. Είναι παιχνίδι καθαρά city-builder και όχι πολεμικό όπως τα προηγούμενα της εταιρίας. Αν σας αρέσει η σύγκρουση μεταξύ παιχτών, η εταιρία έχει πολλά παιχνίδι για να καλύψει αυτή σας την επιθυμία. Υπάρχει όμως σημαντικός αριθμός παιχτών που απλώς θέλουν να αποτελούν casual παίχτες, χωρίς να θέλουν να ανησυχούν κάθε στιγμή για τις πόλεις ή τα χωριά τους.
 
Κορυφή