• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Θραυσματα μετα το επιπεδο 5

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16

Guest
Καλησπέρα

Σήμερα ολοκληρωσα τους 9 ρουνους για να παει το πολεμικο μοναστηρι (μπλε) στο επιπεδο 6
Δεν εχω δει κανεναν με θαυμα στο 6 μεχρι τωρα...
Ξερει κανεις, αν κανω μαχες τωρα, θα συνεχισω να παιρνω μπλε θραυσματα????
 

DeletedUser118

Guest
Από όσο είμαστε σε θέση να γνωρίζουμε το παιχνίδι είναι ρυθμισμένο να προσφέρει Θραύσματα αποκλειστικά που θα χρειαστείτε.
Είτε για κάποιο Αρχαίο Θαύμα που έχετε χτισμένο, είτε που μπορείτε να χτίσετε.
 

DeletedUser16

Guest
Και δηλαδη, να τα κανω τι τα μπλε θραυσματα τωρα που εκλεισα το θαυμα???
 

DeletedUser

Guest
Ακομα και να μην μπορεις να τα χρησιμοποιησεις τωρα σιγουρα στο μελλον θα μπορεσεις.Τιποτα δεν παει χαμενο,θα βρουν ενα τροπο για να αξιοποιηθουν κ αυτα..
 

DeletedUser118

Guest
Όπως ανέφερε και ο συμπαίκτης σας πάντα κάτι υπάρχει. Οι παίκτες έψαχναν να βρουν τρόπο χρήσης των τεχνουργημάτων γιατί δεν μπορούσαν να δεχτούν ότι η μόνη τους χρήση ήταν η ενίσχυση της παραγωγής και τελικά τα τεχνουργήματα χρειάζονται και αλλού. Μείνετε συντονισμένοι και έρχονται πολλά ακόμη στο παιχνίδι!
 

DeletedUser30

Guest
Ειναι λογικο σαν νεο παιχνιδι να καθυστερει σε αναπτυξη γιατι δουλεουν πολλα μαζι και μενουν συνεχως ερωτηματα και αποριες αναπαντητες..
Δεν θα σταθω σε αυτο καθολου εχει το χρονο της η εταιρια να μας αποδειξει οτι αξιζει το παιχνιδι, αλλα οπως γραφω σε αλλο μου ποστ υστερει πολυ στο παρε - δωσε (events-πλασαρισμα ιδεεων-προσφορες-δωρα κτλ)
Σαν καινουργιο παιχνιδι θα επρεπε η πολιτικη και η γραμμη που ακολουθει η εταιρια να ηταν πολυ πιο δελεαστικη για τους παιχτες απο οτι ειναι τωρα..
 
Κορυφή