• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Θεικη σπορα

VICTOR1952

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Καλημέρα
εκτ\ος απο την Αγορά υπάρχουν άλλα κτήρια που παράγουν θεική σπορά
;;;;;
ευχαριστώ
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Διάφορα πολιτιστικά κτίρια που μπορείς να κερδίσεις στα event.
 

jimismwd

Ξωτικό του Δάσους
Καλημέρα
εκτ\ος απο την Αγορά υπάρχουν άλλα κτήρια που παράγουν θεική σπορά
;;;;;
ευχαριστώ

Οπως ειπε και ο @SOKRATIS72 απο διαφορα κτηρια σε Events.
Επισης απο την Αγορα οταν ανοιξεις την ερευνα στους Μικρουληδες οπου παραγει Θεικη Σπορα καθε 24 ωρες και δινει επιπλέον Μπονους συλλογης καθε 3ωρες.
Απο το Αρχαιο Θαυμα Κεντρο Εμποριου καθε 12 ωρες και το ποσο τις σπορας βγανει απο το επιπεδο του Κεντρικου σου Κτηριου x την Ισχυς του Αρχαιου Θαυματος
και τελος απο το Α.Θ. Πυργοι του Ηλιοβασιλεματος οπου δινει Θεικη Σπορα στα 3 Σεντουκια Δωρο που λαμβανεις απο τις βοηθειες που δινεις αλλα εχει και την μείωση στην απομεισωση της Θεικης Σπορας, κατι το οποιο σου δινει κερδος απο την μειωση καθε βραδυ, Αλλιως ειναι να χανεις το 10 % και αλλιως ειναι το 8,8% στο ξεκινημα του και το μειωνεις κιαλλο με καθε αναβαθμιση του
Ελπιζω να μην μου ξεφυγε καποιο αλλο κτηριο ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

VICTOR1952

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Οπως ειπε και ο @SOKRATIS72 απο διαφορα κτηρια σε Events.
Επισης απο την Αγορα οταν ανοιξεις την ερευνα στους Μικρουληδες οπου παραγει Θεικη Σπορα καθε 24 ωρες και δινει επιπλέον Μπονους συλλογης καθε 3ωρες.
Απο το Αρχαιο Θαυμα Κεντρο Εμποριου καθε 12 ωρες και το ποσο τις σπορας βγανει απο το επιπεδο του Κεντρικου σου Κτηριου x την Ισχυς του Αρχαιου Θαυματος
και τελος απο το Α.Θ. Πυργοι του Ηλιοβασιλεματος οπου δινει Θεικη Σπορα στα 3 Σεντουκια Δωρο που λαμβανεις απο τις βοηθειες που δινεις αλλα εχει και την μείωση στην απομεισωση της Θεικης Σπορας, κατι το οποιο σου δινει κερδος απο την μειωση καθε βραδυ, Αλλιως ειναι να χανεις το 10 % και αλλιως ειναι το 8,8% στο ξεκινημα του και το μειωνεις κιαλλο με καθε αναβαθμιση του
Ελπιζω να μην μου ξεφυγε καποιο αλλο κτηριο ;)
Ευχαριστω πολυ
 
Κορυφή