• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Ερωτηση για την Αγορά

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser979
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser979

Guest
Καλησπέρα!

Παρακαλώ να θέσω το εξής θέμα και αν μπορεί να βρεθεί κάποια λύση.

Υπάρχει ένας συγκεκριμένος χρήστης ο οποίος έχει κάνει ατελείωτες προσφορές στην Αγορά σε ανέφικτες (λόγω ενδιαφέροντος) συναλλαγές. Σχεδόν 7-8 σελίδες... Κοινώς κάνει spamming διότι κανείς δεν πρόκειται να τις εκτελέσει. Αυτό παρουσιάζεται εδώ και 10 ημέρες.

Με βάση αυτό το γεγονός, μήπως η διαχείριση του παιχνιδιού θα έπρεπε να θέσει και κάποιο χρονικό όριο ανεκτέλεστων (πχ 5-7 ημέρες) συναλλαγών για να μη γεμίζει η Αγορά από τέτοιους είδους ενέργειες? Είναι τουλάχιστον ενοχλητικό και εκνευριστικό να βλέπεις τόσες άχρηστες σελίδες καθημερινά και φυσικά μη λειτουργικό για τους υπόλοιπους παίχτες.

Ευχαριστώ για την προσοχή σας και ευελπιστώ στην επίλυση του συγκεκριμένου ζητήματος.
 

jimismwd

Ξωτικό του Δάσους
Αν βαλεις τον κερσορα πανω στην αγορα (απλα να το τοποθετησεις) θα δεις στην καρτελα που ανοιγει και τον υπολοιπομενο χρονο της προσφορας.
Απο εκει και περα ο καθενας οτι θελει βαζει οπως και ο καθενας οτι θελει ανταλλασσει
Αυτο που εχω να πω ειναι, προσοχη στο κλικαρισμα και αδιαφορια στην επιλογη προσφορων απο τετοια ειδους ατομα, αργα η γρηγορα θα βαλουν μυαλο
 

Συνημμένα

  • Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    62,8 KB · Προβολές: 62

DeletedUser979

Guest
ΟΚ φίλε μου σ ευχαριστώ! Δεν το είχα προσέξει!
 

jimismwd

Ξωτικό του Δάσους
ΟΚ φίλε μου σ ευχαριστώ! Δεν το είχα προσέξει!
Μπορεις να το κανεις οπου θελεις, οχι μονο στην αγορα, ανοιξε καρτελες και βαζε τον κερσορα πανω σε διαφορες πληροφοριες, θα δεις πολλες φορες λεπτομερεστερα καποια πραγματα, οπως πχ, ποση παραγωγη βγαζει το εργοστασιο σου στο επιπεδο που ειναι,ποσο λαμβανεις απο την ενισχυση, εαν εχεις ξορκι ποσο παιρνεις απο αυτο, εαν εχειςΘαυμα που ανεβαζει την παραγωγη ενισχημενου αγαθο ποσο και απο εκει. Γενικα τοποθετησε οπου θελεις τον κερσορα και θα δεις πολλα χαρακτηριστικα, πειραματισου λιγο
 
Κορυφή