• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Aπορρίπτεται] Επιβεβαίωση Διαμαντιών

XANIA7

Ξωτικό του Δάσους
Όπως όλοι θα πρέπει να γνωρίζετε , υπάρχει η δυνατότητα στις ρυθμίσεις, να κλικάρουμε ένα πεδίο, με το οποίο να υπάρχει προειδοποιητικό μήνυμα, επιβεβαίωσης , όποτε πάμε να ξοδέψουμε διαμάντια, ώστε να μην τα ξοδεύουμε άσκοπα η κατά λάθος χωρίς να το προσέχουμε.
Όταν ξεκίνησα το παιχνίδι, σαν άπειρος και μικρός παίκτης που ήμουν, ξόδεψα σχεδόν αμέσως τα διαμάντια που είχα στην διάθεση μου, τις περισσότερες φορές κατά λάθος, από βιασύνη ή αφηρημάδα, επειδή ακριβώς δεν γνώριζα ότι υπήρχε το συγκεκριμένο πεδίο και δεν το είχα κλικάρει.
Πριν λίγο, βλέποντας ότι κάμποσα από τα διαμάντια που μόλις είχα κερδίσει στο κωδωνοστάσιο, μειώθηκαν ξαφνικά, διαπίστωσα ότι το συγκεκριμένο πεδίο, επιβεβαίωσης διαμαντιών δεν ήταν κλικαρισμένο πάλι!!!!:mad::mad:
Επειδή είμαι απόλυτα σίγουρος ότι δεν είχα πειράξει καμία απολύτως ρύθμιση ώστε να γίνει κάτι τέτοιο (πρόσφατα μάλιστα αγόρασα το εποχιακό πάσο, με διαμάντια και φυσικά υπήρξε προειδοποίηση πριν) μου δημιουργείται η απορία (αρχικά) πως και για πιο λόγο, έγινε ξαφνικά κάτι τέτοιο?
Δεν ξέρω τι και αν θα μου απαντήσουν εκ μέρους τις εταιρείας (όπως έγινε και στο αίτημα μου, που ξαφνικά και για πρώτη φορά, εδώ κι 6 χρόνια δεν ήρθε e-mail σχετικά με το τωρινό event ) αλλά καλό θα είναι, να κοιτάξετε όλοι τις ρυθμίσεις σας και να δείτε αν σας έχει συμβεί κάτι ανάλογο!!
Τουλάχιστον να προλάβετε το κακό!!!;)
 

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Έχει συμβεί σε άλλον παίκτη; Διότι δεν αναφέρθηκε κάποια αντίστοιχη περίπτωση είτε σε άλλη κοινότητα είτε σε μας και δεν έχουμε καταφέρει να αναπαράγουμε το πρόβλημα;
 
Κορυφή