• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Επεκτάσεις

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1058
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1058

Guest
Μόλις πριν λίγο παρατήρησα ότι μετά την 457 επαρχία, σταματούν οι επεκτάσεις. Μου φάνηκε πολύ απότομο που συνέβη κάτι τέτοιο.....
Θα πρότεινα λοιπόν να συνεχίσει η απόκτηση επεκτάσεων με αύξηση του αριθμού των επαρχιών ανά επέκταση!!!!
Επίσης έχουν σταματήσει και οι επεκτάσεις που κέρδιζε κανείς σε κάθε νέα φυλή.... Και αυτό εξίσου απότομο.....
Κάτι πρέπει να γίνει με τις επεκτάσεις!!!!
Ευχαριστώ!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Δεδομένης της διεύρυνσης του πλέγματος των επεκτάσεων στον καινούριο χάρτη πόλης, θα μπορούσε κανείς να υποθέσει πως κάτι τέτοιο - πλέον - θα μπορούσε να υλοποιηθεί.

Ποιος ξέρει, βέβαια. Τα πάντα ρει.
 

DeletedUser1058

Guest
Χάνεται έτσι και το νόημα του να κερδίζει κανείς επαρχίες γύρω από την περιοχή του, αφού σταματάει να επεκτείνεται.......
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Οι επαρχίες δεν χρειάζονται μόνο για τις επεκτάσεις αλλά και για την μεγαλύτερη παραγωγή θεϊκής σποράς καθώς και για την καλύτερη απόδοση μάνα ανά ξόρκι για όποιον έχει χτίσει το Αββαείο των Δράκων.

http://prntscr.com/ocztwf Θεϊκή Σπορά
http://prntscr.com/oczutn Μάνα ανά ξόρκι
 

DeletedUser1058

Guest
Σύμφωνοι! Αλλά και οι επεκτάσεις είναι πολύ σημαντικές Σωκράτη.... Ελπίζω στο μέλλον να έχουμε τη δυνατότητα να κερδίσουμε κάποιες επεκτάσεις ακόμα!!!
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Σίγουρα είναι αναγκαίες, το έχω πεί και παλιότερα πως ο πιό πολύτιμος πόρος του παιχνιδιού είναι οι επεκτάσεις. Αλλά δεν νομίζω να δώσει η εταιρεία δωρεάν επεκτάσεις μέσω του χάρτη, την στιγμή που μας δίνει την δυνατότητα να κερδίζουμε διαμάντια από τα πηγάδια για να αγοράσουμε premium επεκτάσεις. Το πιθανότερο είναι να δώσει ένα μικρό ποσοστό σε επεκτάσεις μέσω ερευνών με ορίζοντα 4-5 φυλές μπροστά. Ας ελπίσουμε να κάνω λάθος.
 

DeletedUser1058

Guest
Επεκτάσεις να είναι φίλε Σωκράτη και όπως να ναι!!!☺
 
Κορυφή