• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Εξερευνιση επαρχιων

  • Δημιουργός θέματος Deleted User - 31021
  • Ημερομηνία έναρξης

Deleted User - 31021

Guest
Πρόκειται να ξεκλειδώσω σε λίγες μέρες την τεχνολογία προηγμενων ανιχνευτων των μαγων και δρακων.Καθώς στην επαρχία μου το κοστος εξερευνησης ειναι 1.300.000 και οι εχθροί ειναι στο πολυ ευκολο επιπεδο,πιστεύετε θα ήτανε καλυτερο να εξερεύνησω τις επαρχίες πρώτα και μετα την τεχνολογία ωστε οι επομενες να ειναι πιο εύκολες,ή δεν υπαρχει κάποια διαφορα;
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Πρόκειται να ξεκλειδώσω σε λίγες μέρες την τεχνολογία προηγμενων ανιχνευτων των μαγων και δρακων.Καθώς στην επαρχία μου το κοστος εξερευνησης ειναι 1.300.000 και οι εχθροί ειναι στο πολυ ευκολο επιπεδο,πιστεύετε θα ήτανε καλυτερο να εξερεύνησω τις επαρχίες πρώτα και μετα την τεχνολογία ωστε οι επομενες να ειναι πιο εύκολες,ή δεν υπαρχει κάποια διαφορα;
Αν ολοκληρώσεις την τεχνολογία των προηγμένων ανιχνευτών θα μειωθεί η δυσκολία στις επαρχίες που ΔΕΝ έχεις εξερευνήσει. Όσες έχουν ήδη ανοίξει για να μειωθεί η δυσκολία τους θα πρέπει να ολοκληρώσεις τεχνολογία αναβάθμισης διμοιρίας.
 

Deleted User - 31021

Guest
ακομα και αν ειναι στο πιο ευκολο επιπεδο η επαρχια που δεν εχω εξερευνησει; Θα μειωθει το κοστος της;
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Δεν μου έχει τύχει ποτέ να έχω εύκολες επαρχίες, πάντα μέχρι το μέτριο έχω φθάσει. Μπορείς όμως να τσεκάρεις αν μειώνονται κοιτώντας το κόστος μιας εύκολης επαρχίας που δεν έχεις ανοίξει πρίν την τεχνολογία των προηγμένων ανιχνευτών και να τσεκάρεις το κόστος της μετά το ξεκλείδωμα της τεχνολογίας.
 

DeletedUser875

Guest
Πρόκειται να ξεκλειδώσω σε λίγες μέρες την τεχνολογία προηγμενων ανιχνευτων των μαγων και δρακων.Καθώς στην επαρχία μου το κοστος εξερευνησης ειναι 1.300.000 και οι εχθροί ειναι στο πολυ ευκολο επιπεδο,πιστεύετε θα ήτανε καλυτερο να εξερεύνησω τις επαρχίες πρώτα και μετα την τεχνολογία ωστε οι επομενες να ειναι πιο εύκολες,ή δεν υπαρχει κάποια διαφορα;
Πάρε τις ευκολες και πες και ευχαριστώ,γιατι οσο απομακρυνεσαι από την βαση σου ολο και δυσκολεύουν ....και ευκολες δε θα βρεις!!!!!!!!!!
 
Κορυφή