• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Ενημερωση σχετικα με καινουρια φυλη

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
εχω μια απορια..παιζοντας και αλλο παιχνιδι της ιδιας εταιριας η ιδια η εταιρια απο την Κυριακη εχει ανεβασει βιντεακι με το τι θα γινει στο δικο μας παιχνιδι ...και εχει αναλυτικα τα κτηρια ,το πως θα ειναι ,το τι θα μπορουμε να κανουμε κλπ..εφ οσον η ιδια η εταιρια το δειχνει σε βιντεακι,και πλεον δεν ειναι και τοσο ΄μυστικο' εδω γιατι δεν εχουμε καποια ενημερωση?απλα μου εκανε εντυπωση και ειπα να ρωτησω.ευχαριστω και για το χρονο και για την απαντηση σας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser3

Guest
H επίσημη περιγραφή για τις Νεράιδες, οι οποίες θα είναι όπως περιγράφεται στο βιντεάκι η Νέα Φιλοξενούμενη Φυλή μετά τους Νάνους, θα δημοσιευτεί στα τέλη της μεθεπόμενης εβδομάδας κατά πάσα πιθανότατα.

Θα ακολουθήσει η ενημέρωση του Wiki και όταν όλα θα είναι έτοιμα (και με λίγα bug) θα γίνει η ενημέρωση. Προς το παρόν, απλά σας προετοιμάζουμε για το τι έρχεται καθώς θα φεύγουν οι Νάνοι :)
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
δεν υπαρχει προσβλημα.σαφως εσεις ξερετε το ποτε.απλα μου εκανε εντυπωση και γι αυτο ρωτησα.καλη συνεχεια!!
 

DeletedUser

Guest
θα ήθελα να ρωτήσω εαν ειναι στα σχέδια της εταιρείας να μπει άμεσα νέα φυλή μετα τις νεράιδες και πότε περίπου;
 
Κορυφή