• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Ενημέρωση στην έκδοση 1.98

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser710

Guest
Η Βοήθεια Γειτόνων που ξεκινούσε από ειδοποιήσεις ή από τη Συντροφιά, πλέον λειτουργεί πιο γρήγορα για όλους! Δεν απαιτείται να μεταβείτε στην πόλη του παίκτη που θέλετε να επισκεφθείτε για να τον βοηθήσετε!

Χαιρετίζω με ενθουσιασμό την ενσωμάτωση του στοιχείου για όλους τους παίκτες πλέον!!!

Η ανάλυση του Πρίγκηπα των Βατράχων έδειξε ότι ήταν πολύ πιο ισχυρός απ' όσο σκοπεύαμε να τον κάνουμε, οπότε μειώθηκαν κατά 8-9% οι Πόντοι Υγείας του.
ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΙ!!!!!!!!!! :mad::mad::mad:

Αυτά τα Βραβεία παραμένουν στο προφίλ της Συντροφιάς μόνιμα, ώστε να μπορείτε να επιδεικνύετε σε όλους πόσο καλά τα έχει πάει η Συντροφιά σας στο παρελθόν στα Κωδωνοστάσια!

Πρέπει να κάνει ένα γκάλοπ η εταιρία να μαζέψει στοιχεία για το ηλικιακό προφίλ των παικτών της. Αν η πλειονότητα είναι κάτω από 20 (ηλικιακή ομάδα με αυξημένη την επιθυμία επίδειξης) ή πάνω από 65 (ηλικιακή ομάδα που πλέον η επίδειξη ανούσιων πραγμάτων αντικαθιστά φυσιολογικές λειτουργίες)) τότε συγχαρητήρια για την σοβαρή αυτή προσθήκη στο παιχνίδι :p:p
 

ttmmf

Περιπλανώμενο Ξωτικό
καλησπερα σε ολους..
αναμεικτα τα συναισθηματα και οι εντυπωσεις απο την την νεα ενημερωση..
για την βοηθεια γειτονων μονο θετικα σχολια απο ολους νομιζω οτι υπαρχουν μιας και οτι συντομευει τον χρονο μεσα στο παιχνιδι μονο θετικο στοιχειο μπορει να χαρακτηριστει..
για τον βατραχο δεν συμφωνω με την εξισσοροπηση στην δυναμη του δεν ξερω με ποιο ''μαγικο'' τροπο θα μπορουσε να κρατησει τους ποντους υγειας του εστω μονο στο κωδωνοστασιο μιας και οι απαιτησεις του ειναι πολυ πιο αυξημενες σε σχεση με το τουρνουα οποτε καλο θα ηταν να υπηρχε και μια μοναδα που θα μπορουσε να ανταπεξελθει καλυτερα οπως γινεται μεχρι τωρα ιδιως στις χειρικινητες μαχες.. καλο θα ηταν λοιπον να το σκεφθουν παλι οι υπευθυνοι πριν μειωσουν τοσο πολυ τους ποντους υγειας.. ας υπαρχει και ενα πιο δυνατο οπλο δεν χαθηκε κι ο κοσμος..
τελος οσον αφορα τα βραβεια στο κωδωνοστασιο μονο στο ματι ειναι βραβεια.. η jaheira ανελυσε με τον δικο της μοναδικο τροπο αυτη την προσθηκη χα χα.. εγω το μονο που θα σχολιασω ειναι οτι εστω για την πολυ δυσκολη επιτευξη του στοχου των 1330 ποντων καλο θα ηταν , το χρυσο μεταλιο να συνεδευονταν και απο ενα σημαντικο δωρο (καποιο καλο κτηριο οπως τζινι πηγαδι ευχων κλπ} που θα μπορουσε να αλλαζει καθε εβδομαδα.. χωρις να θελω να μειωσω στο ελαχιστο την αξια των δωρων που δινει τωρα το κωδωνοστασιο πιστευω πως μια τετοια κινηση θα το απογειωνε και θα εδινε ισχυρο κινητρο και σε αλλες συντροφιες να καταφερνουν τους 1330 ποντους εκτος απο τις δυο που μεχρι τωρα πιανουν αυτο το στοχο.στον δικο μας σερβερ.. εχοντας δε κανει μια γυρα σε πολλους σερβερ η αληθεια ειναι οτι σπανια εχω δει καποια συντροφια να πιανει αυτους τους ποντους οποτε ''το τερπνον μετα του ωφελιμου'' σε ενα τοσο δυσκολο στοχο θα ηταν πολυ καλυτερο και πιο δικαιο κυριοι υπευθυνοι..
 

sotos54

Νέο Μέλος
Καλησπέρα σε όλους
Και εγώ από την πλευρά μου θα ήθελα να σχολιάσω της τελευταίες αναβαθμίσεις.

  • Η βοήθεια των γειτόνων πράγματι ήταν ότι καλύτερο μπορούσε να συμβεί.
  • Όσο για την μείωση της υγείας του Πρίγκηπα των Βατράχων δεν μπορώ να καταλάβω τη σας ώθησε στην μείωση, τόσο πολύ επηρέαζε στην έκβαση του παιχνιδιού καλό θα ήταν να το επαναφέρετε στην αρχική του τιμή.
  • Όσο αναφορά τα πρόσθετα εικονικά δώρα στο κωδωνοστάσιο δεν νομίζω ότι είναι κάτι επαναστατικό όπως στους αγώνες του στίβου. η πρόοδος της συντροφιάς στους πόντους έχει είδη μπει αρά φαίνεται που φθάνουμε. Ασφαλώς και έχει βελτιωθεί αρκετά ως προς την προσφορά των δώρων. Αντί όμως για εικονικά ας βάζατε αντίστοιχα έστω και μικρότερη αξία.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bobina

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
το μονο καλο η βοηθεια των γειτονων...ανουσιο το θεμα επιδειξης του κωδωνοστασιου μιας και εχει ψιλοπατωσει σε συντροφιες..δεν νομιζω πως εξυπηρετει καιτι το να φαινεται που εφτασε η συντροφια.θα μπροτειμουσα να ειχε προωθηθεί και υλοποιηθεί η ιδεα που ειχα πει εδώ και παρα πολύ καιρο και ειχατε πει πως είναι εφικτο να γινει το να μπορούμε να χρεισιμοποιησουμε αναβαθμίσεις κτηριων που εχουμε στην αποθηκη και κάθονται για να αναβαθμίσουμε αλλα κτηρια που δεν εχουμε ολοκληρωσει τις αναβαθμίσεις τους,η να γινει κατι με τα πολεμικα κτηρια και να μπορούμε να παραγουμε διαφορετικο στρατο ταυτόχρονα..οχι μοο σε ένα κτηριο και τα αλλα δυο απλα να υπαρχουν..η να αλλαζαν τα επαθλα στις περιπετειες ετσι ώστε να υπαρχει ένα κινητρο..το να εχουμε ένα κτηριο η στην αποθηκη η στην πολη που να μας θυμιζει πως καπωτε πιασαμε την πρωτη δευτερη η τριτη θεση δεν νομιζω πως ωφελει καπου....αυτά από εμενα...
 

XANIA7

Ξωτικό του Δάσους
Σχετικά με τα βραβεία στο προφίλ της συντροφιάς, θεωρώ ότι θα ήταν πολύ πιο σημαντικό να υπήρχαν,κάποια, σε σχέση με τις περιπέτειες της συντροφιάς, όπου είναι και η κορυφαία στιγμή λειτουργίας μιας συντροφιάς. παρά από την πρόοδο στο κωδωνοστάσιο (γιατί όχι και από το τουρνουά τότε?)
Συμφωνώ βέβαια κι εγώ, ότι είναι μια περιττή επιθυμία επίδειξης!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ttmmf
Κορυφή