• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Ενημέρωση στην έκδοση 1.63

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
  • Αυξήθηκε η ποσότητα παραγωγής Θανατηφόρων Παλουκιών που παράγονται στους Κατασκευαστές Παγίδων (Amuni).
  • Η παραγωγή του Πηγαδιού των Ευχών αυξήθηκε. Πλέον παράγει περισσότερα Αγαθά, παρέχει 25 αντί για 10 Διαμάντια και παρέχει 3 Πόντους Γνώσης αντί για 1, ώστε να εξισορροπηθεί ο χώρος που καταλαμβάνει.
  • Όλα τα κτίρια από Events τα οποία παράγουν Αγαθά, έλαβαν αύξηση 250%.
  • Πέρα από την παραπάνω αλλαγή, τα παρακάτω σετ κτιρίων παράγουν Μαγικά Αγαθά ακόμα και στα Κεφάλαια 1 και 2 (έως τώρα παρείχαν Προμήθειες):
    • Ναός του Φοίνικα (Σετ του Φοίνικα)
    • Πίστα Χoρού (Σετ Woodelvenstock )
    • Mosh Pit (Σετ Woodelvenstock )

Ειστε σιγουροι οτι εγιναν οι αλλαγες ? Εγω δεν εχω δει καμια αυξηση στα "παλουκια" αλλα και στα κτιρια των event ακομα εμφανιζονται τα απλα υλικα. Για το πηγαδι ακομα δεν εχω εικονα.
 

gkeim

Νέο Μέλος
Σε μένα έγιναν οι αλλαγές. Ωστόσο φαίνεται ότι εξαφανίστηκε ο ήχος... Και σε άλλα μέλη της συντροφιάς μου.
 

nregister86

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Σε κάποια από τις επόμενες αναβαθμίσεις, μήπως θα μπορούσε να μπει ένα σημάδι πάνω από την καλύβα των εργατών, ώστε όταν δίνουμε βοήθεια σε άλλους παίκτες, να μην ψάχνουμε μέσα στο χαμό από τα κτίρια και να το βρίσκουμε εύκολα?
 

DeletedUser1199

Guest
Καλες οι αλλαγες , μπραβο στην εταιρεια για αυτη τη κινηση .
Ηδη απο το πηγαδι των ευχων πηρα 25 διαμαντια σημερα.
 
Κορυφή