• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Ενημέρωση στην έκδοση 1.148

XANIA7

Ξωτικό του Δάσους
Χρήσιμες οι βελτιώσεις, στην καρτέλα των ειδοποιήσεων, για την βοήθεια των γειτόνων και τις ανταλλαγές στην αγορά.
Όμως, αφού πλέον δεν υπάρχει το όριο των 10 καρτελών, αλλά των 5 ημερών, δημιουργήθηκε (ειδικά στους παλιούς παίκτες, πιστεύω) ένας πολύ μεγάλος αριθμός καρτελών. που πρέπει να ανοίγει κάποιος, κάθε φορά. Εγώ τώρα π.χ., έχω να ανοίξω 41 καρτέλες αντί για 10, εκ των οποίων οι 35 αφορούν την βοήθεια γειτόνων. Κι από αυτές πρέπει να επιλέγω πάλι σκόρπια, αυτες που μπορώ να ανταποδώσω!!
Προτείνω λοιπόν, να υπάρχει άλλη μία επιλογή, με σύμβολο το σπιτάκι, η οποία όταν "κλικάρεται" θα δείχνει τις ειδοποιήσεις για την βοήθεια γειτόνων (αυτή θα είναι και η προεπιλογή) ενώ το εικονίδιο με την χειραψία που έχει φτιαχτεί, να φιλτράρει, μόνο τους γείτονες ή τα μελη της συντροφιάς, που μπορούμε να τους ανταποδώσουμε την επίσκεψη και να πάρουμε αμοιβή.
Όχι ΟΛΕΣ τις ειδοποιήσεις βοήθειας γειτόνων, όπως έχει σχεδιαστεί μέχρι τώρα!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: EPAN
Κορυφή