• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Ενημέρωση στην έκδοση 1.108

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Για να δούμε πότε θα αποφασίσει η εταιρεία να κάνει καμιά ουσιαστική αλλαγή όπως η αξιοποίηση αχρησιμοποίητων θραυσμάτων ρούνων που έχουν γεμίσει τις αποθήκες μας, από το να αφαιρούν στοιχεία που βοηθάνε τους παίκτες (ακόμη και να μην αναβαθμίσει κάποιος ένα εξελισσόμενο κτίριο, μπορεί να το αξιοποιήσει κερδίζοντας ατμούς και αποσπάσματα αν το πετάξει) και επιστρέφοντας στοιχεία του παιχνιδιού τα οποία βαπτίζει χρήσιμα, ενώ όλοι ξέρουμε την πάγια τακτική τους να αφαιρούν χρήσιμα πράγματα και να τα αντικαθιστούν με άχρηστα.
Ας ελπίσουμε να εξαφανιστούν πια για πάντα συνταγές για τεχνουργήματα, και όλοι οι μονόκεροι, λές και θα ανοίξουμε φάρμα με τα μικρά πόνυ έχουμε καταντήσει.
 

dimdalax

Ξωτικό του Δάσους
"....λές και θα ανοίξουμε φάρμα με τα μικρά πόνυ έχουμε καταντήσει." αχχαχαχαχα κλαιω αδερφε!!!
 

gkeim

Νέο Μέλος
Όπως βλέπω, μετά την ενημέρωση, χειροτέρεψαν ακόμη περισσότερο τα πράγματα. Επίσης, μια από τις πιο χρήσιμες κατασκευές (τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα), η αναβάθμιση μονάδας που εξαπολύθηκε, φαίνεται να εμφανίζεται όλο και σπανιότερα. Προσωπικά, η τελευταία φορά που μου εμφανίστηκε ήταν στις 5/6, πάει ένας μήνας και δηλαδή. Μήπως καταργήθηκε και τελείως; Και δεδομένου ότι έχει "κοπεί" και από τα event κλπ., αναρωτιέμαι αν θα την ξαναδώ ποτέ. Αντιθέτως, ο θαυμαστός πολλαπλασιαστής μάγων και η πεφωτισμένη ελαφρά εμβέλεια, έχουν μια σχετικά ικανοποιητική συχνότητα εμφάνισης.
 
Κορυφή