• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Ενημέρωση στην Έκδοση 1.60

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
38736471_2068355543429567_4484816335225749504_o.jpg
καλημέρα παιδια.πηγα να κανω καποιες αποστολες στους δοτες και μου εβγαλε 2 αποστολες που δεν μπορω να πατησω απορριψη ενώ εχω τελειωσει τις αποστολες στο δεντρο ερευνας στα στοιχεια.την μια δεν σκεφτηκα να την βγαλω φωτο ηταν να αγορασω 3 ποντους γνωσης και αμεσως μετα μου εβγαλε αυτή..τι ακριβως γινεται?
 

j.k.

Chef
Καλημερα
Αυτο υποθετο οτι ειναι ενα σφαλμα.
Η αποστολη αυτη θα βγει οταν μπει η καινουρια φυλη
Και σε εμενα ενφανιστηκε
 

DeletedUser3

Guest
Καταρχήν, όπως σωστά παρατήρησε ο @j.k. , δεν θα έπρεπε να φαίνονται από τώρα αυτές οι αποστολές, οπότε έχουμε ήδη ενημερώσει ώστε να αποφευχθούν στο μέλλον παρόμοιες καταστάσεις.

Όσον αφορά την ουσία του ζητήματος, προς το παρόν, δεν έχουμε τη δυνατότητα να πούμε επίσημα τι ακριβώς έρχεται, όμως σίγουρα θα υπάρξει ένα κύμα καύσωνα και γατάκια... Πολλά γατάκια!

Μέσα στην επόμενη εβδομάδα, εάν όλα εξελιχθούν ομαλά θα υπάρξουν αναλυτικές λεπτομέρειες!
 

DeletedUser1347

Guest
Πραγματικά έγιναν πιο όμορφα και χρηστικα τα παράθυρα παραγωγής καθως και στην καρτελα "κτιρια" ο διαχωρισμος χρώματος για τα κτιρια με διαμαντια λειτουργεί καλυτερα κατ' εμέ. Έχω να παρατηρησω όμως ότι στην καρτελα παραγωγης των εργαστηρίων... η λέξη "παραγωγη" επαναλαμβανεται, χωρις λόγο και αιτία. Εφόσον η ιδια η λέξη έπαψε να έχει το ρόλο ενος κουμπιου/button... και αφου πλεον ολόκληρη η "εικόνα" του παραγώμενου είδους ειναι ενα κουμπι/button προς επιλογή, θα μπορούσε να αντικατασταθεί (όπως ήδη εχει γίνει στην καρτελα παραγωγης αγαθων των εργοστασιων)... και στην θεση της να αναγραφεται για παραδειγμα το έμβλημα που μπορει να παραχθεί για τις περιπετειες της συντροφιας, με βαση το χρόνο και το είδος του αγαθου του εργαστηριου, πετυχαίνοντας καλύτερη ενημερωση αλλα και καλυτερη αποτύπωση στο μυαλο του χρήστη για το ειδος των εμβληματων που μπορουν να παραχθουν.
 

Συνημμένα

  • NEWPARAGOGH.jpg
    NEWPARAGOGH.jpg
    332,6 KB · Προβολές: 72
  • NEWPARAGOGH1.jpg
    NEWPARAGOGH1.jpg
    187,1 KB · Προβολές: 64
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Οι αποστολές είναι συνολικά 3. 1η Αγόρασε 3 πόντους, 2η ξόδεψε 50 πόντους και η 3η έρευνα για την αρχαιολογία. Το κακό είναι πως τώρα κόλλησε ο ένας δότης.
 
Κορυφή