• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Ενημέρωση στην Έκδοση 1.11

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

dimdalax

Ξωτικό του Δάσους
καλησπερα, μπηκα απο τον υπολογιστη μολις τωρα και ειδα οτι "λειπει" η μιση πολη μου!!! οταν μετακινηθηκα λιγο σε αυτην εμφανιστηκαν μερικα κτηρια. μηπως ειναι απο την αναβαθμηση??? στο κινητο εμφανιζεται κανονικα. και μεχρι χθες απο τον υπολογιστη δεν ειχα καποιο θεμα. μπορειτε να το κοιταξετε παρακαλω? ευχαριστω (dimdalax στο παιχνιδι) .
Υ.Γ.το ιδιο συμβαινει και με τον λογαριασμο της γυναικας μου (voulis στο παιχνιδι)
 

VICTOR1952

Περιπλανώμενο Ξωτικό
καλησπερα, μπηκα απο τον υπολογιστη μολις τωρα και ειδα οτι "λειπει" η μιση πολη μου!!! οταν μετακινηθηκα λιγο σε αυτην εμφανιστηκαν μερικα κτηρια. μηπως ειναι απο την αναβαθμηση??? στο κινητο εμφανιζεται κανονικα. και μεχρι χθες απο τον υπολογιστη δεν ειχα καποιο θεμα. μπορειτε να το κοιταξετε παρακαλω? ευχαριστω (dimdalax στο παιχνιδι) .
Υ.Γ.το ιδιο συμβαινει και με τον λογαριασμο της γυναικας μου (voulis στο παιχνιδι)
Καλησπερα το ιδιο συμβαινη και σε εμενα με την μετακινηση του κενσορα εξαφανιζοται και επαναεμφανιζονται τα κτηρια υπαρχη προβλημα
 

ttmmf

Περιπλανώμενο Ξωτικό
παιδια στην συντροφια μου κανενας δεν εχει τετοιο προβλημα..
 
Κορυφή