• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Εδω δες και δεν με φτανουν

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser163
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser163

Guest
δες ποσα σπιτακια για ναννους εκανα και ακομα δεν ειναι καλα...καμια 20 νομιζω ειναι

ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ!!! :p

dntRWHq.jpg
 

Beren

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Δεν νομίζω να χρειάζονται τόσα πολλά οι Νάνοι. Αν θυμάμαι με 10 Ορυχεία Γρανίτη και 4 Χυτήρια Χαλκού το είχα περάσει πολύ χαλαρά...
 

DeletedUser163

Guest
ναι φιλος αλλα μηπως εκανες και τουλαχιστον κανα 1 με 2 μηνες? γιατι εγω εχω κανει και 200 επαρχιες και δεν μπορω να κανω διαπραγματευση και καθομαι περιμενω να γινουν οι πολεμιστες, επιπλεον ο μονος λογος που βιαζομαι τωρα ειναι αυτος για να μπω στα ορκ και να κανω διαπραγματευση παλι γιατι με τον στρατο κανεις αιωνες ενω με τα αγαθα συμφερει πιο πολυ ειδικα με τα ξορκια και την ενισχυση τωρα εχω κολησει στην τελευταια ερευνα που θελει 160χιλ νομιζω και καθομαι και μοιραζω ΠΓ απο δω και κει μπας και παρω αυτο το θαυμα με τον πολιτισμο... ασε ασε σκουρα τα πραγματα με τα ορκ:( αντε να ερθουν οι γιγαντες τα εντ τα yeti (δεν θυμαμαι πως ειναι στα ελληνικα:rolleyes:) και να τα διωξουν τα ορκ γιατι με την σπασανε :mad:
 

Beren

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Αν θυμάμαι καλά, μετά τους Νάνους είναι οι Νεράιδες, άρα έχεις ακόμα πολλά ψωμιά...
 

DeletedUser163

Guest
ναι ανυπομονω να βαλω το σωματειο αυτο με την μελισσα, κανω οικονομια τα αγαθα ;) και ευτηχως απο ΠΓ αλλο τιποτα
 
Κορυφή