• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

ΕΥΧΕΣ για το 2018

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1347
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1347

Guest
Αυτός ο χρόνος κάποτε ήταν μέλλον, και το μέλλον που θα έρθει θα γίνει παρόν. Η φύση θα ανθίσει, θα ξεραθεί και θα ξαναγεννηθεί. Και εμείς?... Εμείς, γεμάτοι δύναμη και αποφασιστικότητα, με ελπίδα για το αύριο, χαμόγελο για το σήμερα και σιγουριά για το χθες... σαν τότε ...θυμάσαι? Οι επιθυμίες μου πολλές μα η ευχή μου μία... ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ σε όλους σας με υγεία και αγάπη σε σας και τις οικογένειες σας!!!

Υ.Γ. Δεν θα ήταν άσχημα να κόβαμε την βασιλόπιτα* της κοινότητας του ελληνικού Elvenar και να κερδίζαμε και κανένα φλουρί (διαμαντάκια ας πούμε)... έ??... τι λέτε γι αυτό ομάδα συντονισμού???:):cool::p

*(βασιλόπιτα... λέμε τώρα... εσείς πείτε το κλήρωση για το 2018)
 

DeletedUser3

Guest
Χρόνια πολλά και σε εσάς!

Υπάρχουν διάφοροι κίνδυνοι κατάποσης νομισμάτων από την κοπή της πίτας.
Γι' αυτόν το λόγο, θα δούμε αν μπορούμε να αποφύγουμε την "παραδοσιακή διαδικασία".

Δεδομένου δε, ότι ποτέ δεν το έχω κερδίσει, θα φροντίσω να είναι στημένος ο διαγωνισμός και επιτέλους να το κερδίσω. Δεν θέλω Διαμάντια... Ίσως να χρειαστώ ένα καινούριο σετ ποντικι-πληκτρολόγιο, γιατί το περσινό σετ το έχω καταστρέψει...
 

DeletedUser1347

Guest
Υπάρχουν διάφοροι κίνδυνοι κατάποσης νομισμάτων από την κοπή της πίτας.
Γι' αυτόν το λόγο, θα δούμε αν μπορούμε να αποφύγουμε την "παραδοσιακή διαδικασία".

Δεδομένου δε, ότι ποτέ δεν το έχω κερδίσει, θα φροντίσω να είναι στημένος ο διαγωνισμός και επιτέλους να το κερδίσω. Δεν θέλω Διαμάντια... Ίσως να χρειαστώ ένα καινούριο σετ ποντικι-πληκτρολόγιο, γιατί το περσινό σετ το έχω καταστρέψει...

χεχεχε... να σου πω δεν έχεις κι άδικο... και ένα mouse pad (είναι στα τελευταία του το δικό μου) μέσα στο σετ των 2, με τυπωμένο το logo του elvenar, δεν θα με χάλαγε καθόλου!!!:)...Ε και αφού είναι να το στήσεις... τι θα έλεγες να έβαζες 2 φλουριά... ένα για σένα και ένα για.......εμένα ...εε.. εμάς την κοινότητα ήθελα να πω!!! ...εεε φανταστικέ μου community manager??:):p:)
 
Κορυφή