• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Δωμάτιο ΧΟΜΠΙ

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Θα ήθελα να κάνω 2 ερωτήσεις. Από τότε που ξεκινήσανε οι διαφημίσεις στο παιχνίδι παρατήρησα στην καλύβα των χτιστών μια επιπλέον καρτέλα που λέγεται Δωμάτιο Χόμπι

Screenshot_15.png


Μόλις μπήκα μέσα βρήκα μια λίστα με διάφορες παραγωγές που μπορούν να δεχτούν μπόνους παραγωγής

Screenshot_16.png


Μίλησα με συμπαίκτριά μου και δεν διαθέτει η καλύβα της αυτό το στοιχείο. Οι ερωτήσεις μου είναι οι εξής: Για ποιό λόγο το διαθέτω εγώ και όχι η συμπαίκτρια μου (δεν με χαλάει που το διαθέτω :)). Είναι κάποιο πειραματικό στοιχείο που το διαθέτουν ορισμένοι παίκτες για να δεί η ΙΝΝΟ πως λειτουργεί σε live server;
 

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Είναι ένα χαρακτηριστικό το οποίο έχει εισαχθεί σε μια μερίδα παικτών, η επιλογή των οποίων έγινε τυχαία. Ανάλογα με την απήχηση που μπορεί να έχει αυτό, αν είναι θετική αργότερα θα προστεθεί σε όλους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: XANIA7

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Λοιπόν η γνώμη μου είναι άκρως θετική, από τα μπόνους που είδα και στα άλλα αγαθά που μπορούν να λάβουν.
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Αυτή είναι η λίστα των μπόνους παραγωγής, για να έχετε μια ιδέα όσοι παίκτες δεν έχετε αυτό το χαρακτηριστικό ακόμη και να μπορείτε να εκφέρετε γνώμη για το αν σας αρέσει ή όχι.

Screenshot_17.png
 

XANIA7

Ξωτικό του Δάσους
Αυτή είναι η λίστα των μπόνους παραγωγής, για να έχετε μια ιδέα όσοι παίκτες δεν έχετε αυτό το χαρακτηριστικό ακόμη και να μπορείτε να εκφέρετε γνώμη για το αν σας αρέσει ή όχι.

Προβολή συνημμένου 2061
Μια χαρά φαίνεται!! Άντε να δούμε πότε θα το απολαύσουμε κι εμείς ;)
:):)
 
Καλά που το επισήμανες Σωκράτη γιατί δεν υπήρχε περίπτωση να το παρατηρήσουμε εκεί που είναι. Το μόνο που μένει είναι να θυμάμαι να το ενεργοποιώ
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Καλά που το επισήμανες Σωκράτη γιατί δεν υπήρχε περίπτωση να το παρατηρήσουμε εκεί που είναι. Το μόνο που μένει είναι να θυμάμαι να το ενεργοποιώ
Και εγώ έβλεπα τις ειδοποιήσεις στην αρχή στην καλύβα και δεν καταλάβαινα τι σημαίνανε. ;)
 
...Υπαρχει ομως η δυνατοτητα αναπληρωσης στρατου 50% με την παρακολουθηση μιας διαφημισης σε μια μαχη.
 

FOLLOW THE QUEEN

Νέο Μέλος
Πλην των προμηθειών, όλα τα υπόλοιπα δεν είναι χρήσιμα, καθότι το εμφανιζόμενο ως 80% των αγαθών είναι στην βάση του, άρα τίποτα, και μόνο για μία φορά (3ωρο), και τα νομίσματα και οι Ορκς παραβγαίνουν από αλλού.
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Δίνει 4 διαφημίσεις, οπότε λειτουργεί για 12 ώρες, μπορεί κάποιος να βάλει 12 ώρες σερί ή να τις σπάσει στις ώρες που χρειάζεται. Ότι μας δίδεται τσάμπα καλό είναι .
 
Τελευταία επεξεργασία:

FOLLOW THE QUEEN

Νέο Μέλος
Προσωπικά βάζω 3ωρα μόνο όταν παίζω και έχω στην αρχή να μαζέψω 3ωρα και 9ωρα ώστε το 20% να δώσει περισσότερο. Όταν και εφόσον λειτουργεί μέσα μας το μαθηματικό μυαλό, τότε βρίσκει αποδοτικές λύσεις...
 
Κορυφή