• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[BUG] Δρακόνεια Μαγεία V

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser491
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser491

Guest
Γειά σας, έχω μια αποστολή να κάνω αλλά όσο και να προσπαθώ δεν μπορώ να τη τελιώσω.
Η αποστολή ζητάει το εξής :

Χάσε 33 Ιερείς στη μάχη
Χάσε 11 Παλαδίνους στη μάχη

Έκανα αρκετές μάχες στις οποίες εχασα πάνω απο 33 ιέρεις και 11 παλαδίνους και μαζί και ξεχωριστά( στις μάχες αυτες έχασα όπως ζητάει η αποστολή). Επίσης έχασα και μαχη με 11 παλαδίνους ακριβώς, αλλά αποτέλεσμα κανένα.

Δεν μπορώ να βρώ άλλο τρόπο να ολοκληρώσω την αποστολή.

Εξηγήστε μου τι συμβαίνει παρακαλώ.

Ευχαριστώ
 

DeletedUser3

Guest
Για κάποιο λόγο η αποστολή τελευταία έχει (λανθασμένα) μια κρυφή απαίτηση να χάσετε όχι μόνο τις συγκεκριμένες μονάδες, αλλά να ηττηθείτε και στη μάχη.
 

DeletedUser492

Guest
Εχω το ιδιο προβλημα και δεν μπορω να συνεχισω. Ευχαριστω.
 

DeletedUser118

Guest
Προς το παρόν το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να μπαίνετε σε μία μάχη με ακριβώς 33 Ιερείς και 11 Παλαδίνους και να χάνετε την μάχη. Η αποστολή θα ολοκληρώνεται.
 

DeletedUser492

Guest
Προς το παρόν το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να μπαίνετε σε μία μάχη με ακριβώς 33 Ιερείς και 11 Παλαδίνους και να χάνετε την μάχη. Η αποστολή θα ολοκληρώνεται.
καλησπερα. μολις τωρα μπηκα στη μαχη με 33 ιερεις και 11 παλαδινους, εχασα.αλλα η αποστολη δεν ολοκληρωθηκε.
 

DeletedUser118

Guest
Τότε κάντε μία αίτηση υποστήριξης να δούμε το θέμα σας.
 

DeletedUser163

Guest
μιας και θα κανεις αιτημα, γνωμη μου ειναι δοκιμασε καποιο αλλο φυλλομετρητη (οτιδηποτε εχεις) για να δεις αμα ειναι απο τις βασεις δεδομενων το προβλημα στον λογαριασμο σου συγκεκριμενα ή αμα φταιει καποιος φυλλομετρητης, πολλοι τροποι και λογοι υπαρχουν για να γενηθει ενα bug τους φυλλομετρητες που ξερω να σε πω ειναι maxthlon, waterfox-firefox-swiftfox, chrome, internet explorer, opera και safari αν παλι δοκιμασες 2-3 απο αυτους (γιατι εγω εχω 5) τοτε δοκιμασε και καθαρισμο του μητρωου της κρυφης μνημης και των cookies σε περιπτωση που δεν ξες πως μπες εδω και ξεκινα διαβαζε.

Επεξεργασία @Lighting Shadow: Απαγορεύεται η δημοσίευση συνδέσμων που οδηγούν σε τοποθεσίες εκτός του φόρουμ ή σε τοποθεσίες άσχετες με το παιχνίδι και μη επίσημες σχετικά με αυτό.


αν παλι μετα απο ολα αυτα εκανες ανανεωση και παλι δεν βλεπεις αποτελεσμα

Επιπλεον να γνωριζεις οτι το συγκεκριμενο ειναι μεσαιου επιπεδου bug γιατι δεν εισαι ο μονος που το εχει εχουν γινει και απο αλλου αναφορες αλλα δεν νομιζω να ειναι κατι που δεν θα επιληθει γρηγορα παρολα αυτα κανε υπομονη μην το κυνηγας αν ειναι ευκολο και κανε οτι μπορεις για να ελαχιστοποιηθουν τα μερη που πρεπει να ελεγχθουν και να επυταχυνεις την επυλιση του προβληματος.


Επεξεργασία @Lighting Shadow: Όπως επίσης απαγορεύεται η δημοσίευση και συνδέσμων που οδηγούν σε τοποθεσίες εκτός του ελληνικού φόρουμ ή σε τοποθεσίες άσχετες με την ελληνική κοινότητα και έκδοση του παιχνιδιού.

Σε περιπτωση που δεν ξες πως να κανεις αιτημα για την υποστηρηξη μπορεις ειτε μεσα απο το παιχνιδι πηγαινοντας στο γραναζει κατω δεξια που ειναι οι ρυθμισεις και να επιλεξεις το εικονιδια του αγγλικου ερωτηματικου [ ? ] ή μπες εδω

Επεξεργασία @Lighting Shadow: Για πρόσβαση στην υποστήριξη ένας άλλος τρόπος είναι ένα απλό κλικ στον σχετικό σύνδεσμο δεξιά της οθόνης στην αρχική σελίδα του φόρουμ. Δεν απαιτείται διαφορετικό λογαριασμός. Πρέπει να κάνετε σύνδεση με τον λογαριασμό που έχετε στο παιχνίδι.

Υ.Γ: ΜΗΝ πας και χανεις κοσμο εσκεμενα, ξεχνα το κανε τις δοκιμες μεν αλλα μην πετας τους ιερεις δε, αστο να ερθει μονο του.

αυτα απο μενα :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser163

Guest
ο οdytelos εμεινε :p

Επεξεργασία @Lighting Shadow: Σταματήστε να βγαίνετε εκτός θέματος. Το επόμενο σχόλιο που στόχο θα έχει το Spamming θα τιμωρηθεί.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή