• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Διμάντια-επεκτάσεις πόλης

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser124
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser124

Guest
Oι αναβαθμίσεις κτηρίων απαιτούν υπερβολικό χώρο πιστεύω και ο.κ μπορούσα ως τώρα να αγοράσω επέκταση γης με διαμάντια.Βέβαια όταν για την αναβάθμιση ενός εργοστασίου χρειάζεσαι μια επέκταση,πόση πια γη να αγοράσεις?Αγόραζα λοιπόν μέχρι τώρα αλλά δε μου δίνει πλέον και μου ζητάει αναβαθμίσεις κεντρικού κτηρίου.Δεν καταλαβαίνω τι σχέση έχουν τα διαμαντάκια μου-αγορά γης με την αναβάθμιση του κεντρικού κτηρίου.
 

DeletedUser12

Guest
Με την σωστή διαχείριση του χώρου μπορείς να χωρέσεις όσα κτίρια απαιτούνται. Απλά θέλει σχεδιασμό και να βλέπεις και λίγο το μέλλον, τι θα συναντήσεις για να σχεδιάσεις την πόλη σου έτσι ώστε να είναι έτοιμη για κάθε νέο στοιχείο. Οι επεκτάσεις διαμαντιών είναι περιορισμένες και ξεκλειδώνουν με τα επίπεδα του Κεντρικού Κτιρίου, μπορείς να διαβάσεις πολλά περισσότερα εδώ.
 

DeletedUser124

Guest
Ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο να μου απαντήσεις,αν και η απορία μου εξακολουθεί να υφίσταται όσον αφορά τη σχέση επέκτασης πόλης και αναβάθμισης κεντρικού κτηρίου,πόσο μάλλον που στις οδηγίες του παιχνιδιού προτείνεται η αναβάθμιση μόνο όταν ο χώρος δεν επαρκεί για χρήματα και προμήθειες.Ευχαριστώ.
 

DeletedUser12

Guest
Το παιχνίδι πέραν του χαλαρού του στυλ όπως και να το κάνουμε είναι στρατηγικής. Τα πάντα έχουν να κάνουν με την σωστή οργάνωση του χώρου που διαθέτεις.

Η απορία σου έχει απαντηθεί, απλά το παιχνίδι έχει σχεδιαστεί να σου προσφέρει μία επέκταση διαμαντιών για κάθε επίπεδο του Κεντρικού Κτιρίου, άρα, λογικά έχεις κάνεις όσες επεκτάσεις διαμαντιών είναι διαθέσιμες για το επίπεδο του Κεντρικού σου Κτιρίου.
 

DeletedUser30

Guest
maritsa σου εδωσα και εγω μια απαντηση την οποια παραθετω και εδω μιας και ανοιξες καινουργιο θεμα..

Στο λεει για να σου δωσει και αλλη επεκταση πρεπει να αναβαθμισεις το κεντρικο κτιριο, εαν το εχεις παει στο 15 σημαινε μεχρι τωρα οτι οι πριμιουμ επεκτασεις ειχαν τελιωσει (δεν ξερω τι γινεται τωρα με τις καινουργιες αναβαθμισεις που φτανει μεχρι 17).
Με απλα λογια ολα εχουν σχεση με το κεντρικο κτιριο σε αυτο το παιχνιδι και για μενα καλως ειναι ετσι οπως ειναι γιατι για φαντασου συν ολα τα αλλα τα μπονους που εχει ο προνομιουχος να μπορουσε να αγορασει ολες τις επεκτασεις που χρειαζεται για να ολοκληρωθει η πολη..
Θα ηταν μεγαλη και καταφορη αδικια για τους υπολοιπους..Ηδη ο προνομιουχος λογαριασμος ευνοειται παρα πολυ στο παιχνιδι σε σχεση με τους μη αλλα αμα το καλοσκεφτεις περα απο την καταταξη αυτο δεν παιζει κανεναν ουσιαστικο ρολο πουθενα αλλου..

Και ειναι κατι που παραδεχομαι στην INNO σε οποια παιχνιδια της εχω παιξει, ειναι απο τις λιγες εταιριες που δινει καλες ευκαιριες και στους μη προνομιουχους λογαριασμους για ωραιο παιχνιδι..
 
Κορυφή