• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Υπο Εξέταση] Διαγραφή Μηνυμάτων μετά από Αποχώρηση

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser453
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser453

Guest
Πριν μια ημερα αποχωρησα από μια συντροφια που ημουν
Βλεπω ότι ολη η αλληλογραφια που ειχα εσβησε
Δεν το καταλαβαίνω αυτό !
Εγω ειχα αλληλογραφια και με αλλους οι οποιοι δεν ηταν σε αυτή την συντροφια
Αλλα ακομη και με αυτους που είναι στη συντροφια , δεν καταλαβαίνω γιατι να σβηστουν
Δεν μιλαω για το chat
 

DeletedUser118

Guest
Δεν έχει αναφερθεί παρόμοιο περιστατικό. Γενικότερα μας έχουν γίνει αναφορές για προβλήματα που παρουσιάζονται σχετικά με τα μηνύματα.

Συμπληρώστε τα παρακάτω με όλες τις λεπτομέρειες, ώστε να ολοκληρωθεί η αναφορά.
  • Έκδοση παιχνιδιού: (δεξί κλικ μέσα στο παιχνίδι, και αντιγράφετε τον αριθμό της έκδοσης)
  • Κόσμος παιχνιδιού:
  • Περιηγητής και έκδοση:
  • Έκδοση του Flash Player:
  • Λειτουργικό Σύστημα:
  • Ανάλυση οθόνης:
  • Όνομα λογαριασμού:
  • Άνθρωποι ή Ξωτικά:
  • Αναπαραγωγικότητα: _/5 (1/5 Συνέβη μια φορά, 2/5 Συμβαίνει τυχαία, 3/5 Συμβαίνει κάποιες φορές, 4/5 Συμβαίνει συχνά, 5/5 Συμβαίνει συνέχεια)
  • Όνομα αποστολής: (αν το πρόβλημα αφορά κάποια αποστολή)
  • Βήματα για αναπαραγωγή του σφάλματος:
  • Screenshot του προβλήματος:

***ΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΣΤΙΣ ΠΑΡΕΝΘΕΣΕΙΣ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΟΔΗΓΙΕΣ***
 

DeletedUser453

Guest
  • Έκδοση παιχνιδιού: v1.29.3-(c918ee3cd) (2017-05-11 10:34)
  • Κόσμος παιχνιδιού: GR1
  • Περιηγητής και έκδοση: Microsoft Edge 38.14393.1066.0
  • Έκδοση του Flash Player:
  • Λειτουργικό Σύστημα: Win 10
  • Ανάλυση οθόνης: 1920x1080
  • Όνομα λογαριασμού: kdkd
  • Άνθρωποι ή Ξωτικά: Ξωτικο
  • Αναπαραγωγικότητα: _/5 πρωτη φορα
  • Βήματα για αναπαραγωγή του σφάλματος: Διαγραφη από συντροφια (τιποτε άλλο)
  • Screenshot του προβλήματος:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser118

Guest
Ενημερώστε μας για το αν τα Windows σας είναι 64bit ή 32bit. (Πηγαίνετε Ρυθμίσεις-->Σύστημα-->Σχετικά, δεξιά θα υπάρχει η πληροφορία "Τύπος Συστήματος")
Επίσης ποια έκδοση του Flash Player διαθέτετε; (μπορείτε να δείτε την ακριβή έκδοση κάνοντας δεξί κλικ μέσα στο παιχνίδι ή μπαίνοντας εδώ)

Επίσης αναφέρεται ότι αποχωρήσατε από την συντροφιά, ενώ τώρα μας λέτε πως διαγραφήκατε, δηλαδή σας έδιωξαν. Ποιο από τα δύο ισχύει;
 

DeletedUser601

Guest
Παιδιά καλησπέρα σας
θα συμφωνήσω κι εγώ, με αυτό που είπε το παλικάρι παραπάνω. Κι εγώ που ήμουν σε συντροφιά και αποχώρησα διαγράφηκαν τα μηνύματα τα ομαδικά της συντροφιάς, όχι στο τσατ, και κάποια που είχα με κάποια μέλη
Όπως επίσης έχει τύχει να μιλάω με κάποιο μέλος της συντροφιάς και με το που αποχώρησε δεν μπορούσα να διαβάσω τα μηνύματα που είχαμε ανταλλάξει. Δεν θυμάμαι όμως να σας πω λεπτομέρειες για ποιά έκδοση του παιχνιδιού επικρατούσε, η την έκδοση του flash player και τα υπόλοιπα του καταλόγου
 

DeletedUser118

Guest
Όσο περισσότερες λεπτομέρειες γνωρίζουμε τόσο καλύτερα είναι.
Συμπληρώστε κι εσείς τα παραπάνω στοιχεία.
 
Κορυφή