• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Δήλωση ενδιαφέροντος για ένταξη σε Συντροφιές

  • Δημιουργός θέματος cherubim
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Χαίρεται. Είμαι νέος παίκτης (στον ελληνικό σέρβερ, όχι στο παιχνίδι) και ενδιαφέρομαι να ενταχθώ σε κάποια συντροφιά. Έχω ανθρώπους και θα παράγω Ξυλεία, Μετάξι και Πολύτιμους Λίθους. Αν κάποια συντροφιά ενδιαφέρετε, παρακαλώ ενημερώστε με ingame. Δεν παρακολουθώ πάρα πολύ τα φόρουμς.
 

Fanfan

Νέο Μέλος
Καλημερα σε ολους, ειμαι καινουρια στο παιχνιδι και στο φορουμ, αν καποιος με δεχτει, θα ειμαι πολυ ευχαριστημενη ;):)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Fanfan

Νέο Μέλος
Μπορει να γραψει κατι και να το δουν ολοι για να μπορέσει να μπει σε μια παρεα ? :confused:o_O
 

DeletedUser1699

Guest
Καλημερα σε ολους, ειμαι καινουρια στο παιχνιδι και στο φορουμ, αν καποιος με δεχτει, θα ειμαι πολυ ευχαριστημενη ;):)
αν ενδιαφερεσε ελα στη συντροφια μας θα χαρουμε να σε δεχτουμε!!!
 

DeletedUser122

Guest
Καλησπέρα !!
Αν υπάρχει συντροφιά που δεν πρεσάρει τους παίχτες αλλά τους αφήνει να παίζουν με τον δικό τους ρυθμό και θέλει να με καλέσει , ας το κάνει . Καλή συνέχεια σε όλους !
 

DeletedUser1796

Guest
καλησπερα σε ολους! σχετικα νεα στο παιχνιδι αλλα με προθεση να εξελιχθω συντομα ,ωστε να μπορω να βοηθω με την σειρα μου σε οτι χρειαστει την ομαδα μου.. λατρευω το παιχνιδι αυτο (πολυ παλια παικτρια σε αντιστοιχο παιχνιδι της ιδιας εταιριας) και θα ηθελα να ενταχθω σε μια ομαδα που να υπαρχει επικοινωνια, καλη διαθεση και λιγο στηριξη τωρα στην αρχη...να ειστε καλα .ευχαριστω!
α...οποιος θελει ας μου στειλει προσκληση οκ? και παλι ευχαριστω.
 

DeletedUser1638

Guest
αντζυ καλησπερα.. το antzella ειναι και το ψευδωνυμο σου στο παιχνιδι;; εχω στειλει μηνυμα σε καποια antzella ελπιζω να εισαι εσυ.. αν οχι γραψε μου εδω το ψευδωνυμο σου στο παιχνιδι.. ευχαριστω..
 
Καλησπέρα ψάχνω 2 παίκτες ενεργούς με βαθμολογία απο 100.000 κ πάνω για την ομάδα μου.Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας μου στείλει μνμ.Ευχαριστώ!!!
 

DeletedUser1638

Guest
καλησπερα σας.. λιγο αργα μεν το γραφω μιας και οι περιπετειες ξεκινανε την τριτη, αλλα αν σε καποιον αρεσουν οι περιπετειες διαθετει αρκετο χωρο και θελει να παιξει με την συντροφια μας μπορει να μου γραψει προσωπικο μηνυμα στο ttmmf..
σας ευχαριστω, καλη διασκεδαση και επιτυχια σε ολους ευχομαι..
 
Κορυφή