• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Διορθωμένο] Γενικό (;) πρόβλημα του παιχνιδιού

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

gkeim

Νέο Μέλος
Γεια σας. Δεν ξέρω αν είναι το σωστό μέρος να το ποστάρω αλλά φαίνεται ότι το πρόβλημα είναι γενικό: από το απόγευμα, τουλάχιστον από τις 6 και μετά, υπάρχει μεγάλη δυσκολία σύνδεσης με το παιχνίδι. Μέσω υπολογιστή είναι σχεδόν αδύνατο να μπω (έχω δοκιμάσει με 3 browser, chrome, firefox, edge, έχω κάνει επανεκκινήσεις κι όλα τα σχετικά). Αλλά και η εφαρμογή εμφανίζει πολλά προβλήματα πλέον. Από την κουβέντα στη συντροφιά (όταν μπόρεσα να μπω με το ζόρι μερικές φορές) φαίνεται ότι δεν είναι μόνο δικό μου το πρόβλημα αλλά γενικότερο. Επειδή έχουν σπάσει λίγο τα νεύρα μου με την κατάσταση, μπορείτε να μας ενημερώσετε τι ακριβώς γίνεται;
 

GolddustFifi

Νέο Μέλος
Ακριβώς το ιδιο πρόβλημα! Δεν μπορούσα με τίποτα να συνδεθώ για αρκετή ώρα και μετά που τα κατάφερα δεν μπορούσα να μαζέψω τις παραγωγές μου.
 

Bolt

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Κλασική απάντηση dimdalax... ;-)
Εγώ προσωπικά από χθες είχα θέμα με το παιχνίδι, μικρό βέβαια και δεν ήταν τόση η σύνδεση (μετά από 2-3 refresh έμπαινα) αλλά και με τα γραφικά ορισμένες στιγμές! Απλά τώρα το βράδυ για μια στιγμή μου ήταν σχεδόν αδύνατο να συνδεθώ.
Τουλάχιστον εύχομαι να λύθηκε το πρόβλημα κι αν είναι δυνατόν να πάρουμε μια ενημέρωση από τους αρμόδιους, όχι τόσο για το τι έγινε αλλά αν τώρα πλέον είναι όλα "οκ".
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Μετά τις 23:00 που μπήκα εγώ έχει αποκατασταθεί το πρόβλημα
 

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Ήταν ένα γενικό πρόβλημα που εμφανίστηκε σε όλες τις κοινότητες του παιχνιδιού και αποκαταστάθηκε σε λίγα λεπτά. Το παρόν κλειδώνει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή