• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Απαντημένη] Βοηθητική λειτουργία παραγωγής αγαθών

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser422
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser422

Guest
Πιστεύω πως θα ήταν πολύ πρακτικό στο παιχνίδι να υπήρχε μία λειτουργία με την οποία θα μπορούσαμε να βάλουμε ολες τις παραγωγές των εργοστασίων και των εργαστηρίων ταυτόχρονα.Για παράδειγμα εχω εργοστάσια από κρύσταλλο ,μάρμαρο και ελιξήριο και θέλω να βάλω τρίωρες παραγωγές σε όλα,θα ήταν πολύ πιο εύκολο να υπάρχει κάτι σαν ένα κουμπί όπου θα μπορούσαμε να βάλουμε σε όλα τρίωρες παραγωγές ταυτοχρονα.Πιστεύω πως θα διευκόλυνε πολλούς παίκτες αυτο διότι η αλήθεια είναι πως καταντάει κουραστικό να επιλέγουμε ένα ένα τα εργαστήρια και τα εργοστάσια.Αυτό που θέλω να διευκρινίσω θα ήταν πως θα εξακολουθήσει να υπάρχει η επιλογή κάθε εργοστασίου ξεχωριστά απλώς όποιος το θελήσει να υπάρχει και αυτη η επιλογή.
 

DeletedUser629

Guest
Ειναι μια πολυ ωραια προταση και πιστευω οτι θα διευκολυνε πολυ τους παιχτες!!
 

DeletedUser1663

Guest
Εξαιρετική ιδέα και αν μαζί μπορούσαμε να έχουμε και παρακολούθηση θα ήταν φανταστική.
 

DeletedUser422

Guest
Να σε ρωτήσω κάτι τι εννοείς παρακολούθηση?
 

DeletedUser3

Guest
Η συγκεκριμένη πρόταση είχε γίνει και παλαιότερα και η απάντηση η οποία λάβαμε ήταν αρνητική, καθώς απαιτεί εκ νέου σχεδιασμό όλης της διαδικασίας παραγωγής και θα απαιτούσε πάρα πολύ χρόνο για την υλοποίησή της από την Ομάδα Ανάπτυξης, πράγμα που θα καθυστερούσε πάρα πολύ όλα όσα υπάρχουν στο πλάνο να γίνουν.

Συνεπώς, απορρίπτεται.
 

AndyAndre

Νέο Μέλος
Καλησπέρα!
Πάντως παρόλο το ότι απορρίπτει την ιδέα ΧΘΕΣ, σήμερα έχει κατά κάποιο τρόπο υλοποιηθεί, διότι πλέον στο mobile, τα εργαστήρια έχουν πάνω πάνω την επιλογή διαθέσιμα για μαζική παραγωγή, όπως κ τα εργοστάσια, βελάκια Για το επόμενο ώστε να μην χάνεις χρόνο!!!
Οπότε ουσιαστικά, με λίγο διαφορετική προσέγγιση, έγινε πραγματικότητα αυτή η ιδέα, δεν απορρίφθηκε εντέλει!
 

DeletedUser422

Guest
Ναι ισχύει το έχω παρατηρήσει ,αυτό πιστεύω που έγινε διευκόλυνε πολύ κόσμο.
 
Κορυφή