• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Βοήθεια.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser120
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser120

Guest
Καλημέρα! Εδώ και δυο μέρες δεν μου επιτρέπεται να μπω στο παιχνίδι. Βάζω το username και το password μου σωστά και η σελίδα φορτώνει μέχρι το 60% και μετά μένει εκεί. Συμβαίνει και σε άλλους και τι μπορώ να κάνω γι'αυτό; Ευχαριστώ!
 

DeletedUser119

Guest
Καλησπέρα.

Σε πρώτη φάση πείτε μας τι browser χρησιμοποιείτε.
Επιπλέον δοκιμάστε να καθαρίσετε τα cookies και το cache του περιηγητή σας και πείτε μας αν αυτό έλυσε το πρόβλημα.
 

DeletedUser120

Guest
Χρησιμοποιώ το Chrome και κάνοντας ότι μου είπατε λύθηκε το πρόβλημα. Ευχαριστώ!
 

DeletedUser705

Guest
Γεια σας, προσπαθώ να αναβαθμίσω κατοικία και ενώ δεν μου δείχνει κάτι κόκκινο, άρα είμαι οκ από όλα. Μου γράφει να πάω να ερευνήσω... http://prntscr.com/f4ejqz
 

DeletedUser118

Guest
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ.

Αρχικά και για μελλοντική χρήση, μπορείτε να δημιουργείτε δικά σας θέματα που να αφορούν αυτό ακριβώς που ζητάτε.

Τα περισσότερα κτίρια του παιχνιδιού φθάνουν έως ένα επίπεδο, έπειτα θα πρέπει να ολοκληρώσετε την σχετική έρευνα ώστε να ξεκλειδώσετε τα επόμενα επίπεδα.
 

DeletedUser705

Guest
Ευχαριστώ για την απάντηση. Δεν θα έπρεπε να αναφέρεται σε ποια έρευνα πρέπει να ξεκλειδωθεί; και εφόσον όλα είναι οκ. γιατί αν υπάρχει κάτι που πρέπει να ερευνηθεί, μας το δείχνει με κόκκινο χρώμα.
 

DeletedUser118

Guest
Κάθε έρευνα αναφέρει τι ακριβώς προσφέρει όταν ολοκληρωθεί, απλώς πηγαίνετε τον δείκτη του ποντικιού σας πάνω στην εκάστοτε έρευνα.

Είναι ξεκάθαρο από το κουμπί της αναβάθμισης πως δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί αναβάθμιση. Το κουμπί αναφέρει στον παίκτη ότι απαιτείται έρευνα για την περαιτέρω αναβάθμιση του κτιρίου, με μια απλή λέξη "Έρευνα".
 

DeletedUser3

Guest
Αν διαβάσετε προσεκτικά την ανακοίνωση, θα δείτε ότι έχει ένα μεγάλο πράσινο κουμπί. Το πατάτε και αυτόματα μεταφέρεστε στην τοποθεσία που πρέπει να δημοσιεύσετε για το διαγωνισμό.
 
Κορυφή