• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Συζήτηση ΒΕΛΤΙΩΣΗ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

windstorm

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Εχω μιλησει με αρκετους παιχτες απο αλλες συντροφιες και απο τα λεγωμενα τους δειχνουν οτι εχουν χασει το ενδιαφερον τους για το παιχνιδι. Καποιος μου ειπε οτι θα το ειχε παρατησει αν δεν ειχε διαθεσει τοσο χρονο για την πολη του οπως και εγω. Καποιος αλλος θα ειχε κανει το ιδιο αλλα για αλλους λογους που δεν γινεται να τους αναφερω ολους αν το κανω θα γραφω για ωρες. Για να μην λεω πολλα απο την δικια μου συντροφια εχουν καποια μελη ενας πανω απο μηνα να μπει και καποιος αλλος βδομαδες. Καποιοι εχουν ηδη παρατησει το παιχνιδι. Πολλοι δεν δειχνουν ενδιαφερον πλεον γιατι θεωρουν οτι σε ανταμοιβες το παιχνιδι ειναι φτωχο σε σχεση με οσα διαθετουν ειτε σε αγαθα ειτε σε στρατο.
Αν θελετε να βελτιωθει το παιχνιδι για να μπορεσουν να τα δουν αυτοι που το διαχειριζωντε και ισως να θελησουν να βελτιωσουν καποια πραγματα πρεπει να γραψετε ολοι τις προτασεις σας ποια πραγματα κατα την γνωμη σας πρεπει να αλλαξουν η να αναβαθμιστουν.
ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΥΝΤΡΟΦΙΕΣ που ειναι και πρωτες στην καταταξη απο την πρωτη θεση μεχρι την 50' ισως να μην ενδιαφερωντε για αλλες αλλαγες διοτι εχουν εξασφαλισει καποια πραγματα.
Πρεπει να πειτε την γνωμη σας οσοι θελετε να αλλαξει και να ανεβει επιπεδο κατα πολυ το συγκεκριμενο παιχνιδι.
ΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΓΡΑΨΤΕ ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή