• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Διορθωμένο] Ανταμοιβες απο κοδωνοστασιο

mexicanos

Νέο Μέλος
καλησπερα δεν ξερω αν αντιμετωπιζουν και αλλοι το προβλημα, αλλα δεν μου εχουν πιστωθει στο λογαριασμ μου οι ομαδικες ανταμοιβες μετα το τελος του κοδωνοστασιου
εχω καθαρισσει κουκις εχω κανει ρεφρες και ολα τα λοιπα
 

mexicanos

Νέο Μέλος
πριν 3 λεπτα πστωθηκαν στον λογκ οποτε ολα καλα , να κλειδωσει
 

Bobina

Chef
Ουτε εμενα πιστωθηκαν και το ιδιο συμβαινει και με αλλα ατομα της συντροφιας μου .
 

DeletedUser1532

Guest
Δεν εχουν πιστωθεί στον λογαριασμο μου οι ομαδικες ανταμοιβες
 

mike1976

Νέο Μέλος
Δεν έχουν πιστωθεί στον λογαριασμό μου οι ομαδικές ανταμοιβές,σας παρακαλώ να το δείτε γιατί έκανα κόπο να φτάσω στο δεύτερο μεγάλο δώρο και είναι κρίμα να τα χάσω...!!!ευχαριστώ....
 

DeletedUser3

Guest
Απ' όσο ενημερωθήκαμε το ζήτημα με τις ανταμοιβές του Κωδωνοστασίου επιδιορθώθηκε για όλους τους servers σήμερα το πρωί, οπότε το θέμα μπορεί να κλείσει.

Για οτιδήποτε αφορά το λογαριασμό σας παρακαλούμε να επικοινωνείτε με την Υποστήριξη του παιχνιδιού.
 

Bobina

Chef
Δεν ξερω αν αντιμετωπιζει κι αλλος παρομοιο προβλημα ,αλλα εγω απο χτες το βραδυ δεν μπορουσα να μπω να παιξω την 3η πιστα στο κωδωνοστασιο.
Επικοινωνησα με την υποστηριξη , το τεχνικο τμημα προσπαθουσε σημερα να αποκαταστησει το προβλημα ,χωρις ομως να τα καταφερει .
Αποτελεσμα να χασω τα δωρα , απο λαθος του παιχνιδιου. :(
Το ιδιο προβλημα εχει επισης και αλλη συμπαικτρια απο τη συντροφια μου,που επισης εγραψε υποστηριξη .
Απλα ρωταω αν εχει και αλλος το ιδιο προβλημα ή ειμαστε μονο εμεις οι 2 ατυχες ?
 
Κορυφή