• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Ανενεργός Αρχιμάγος

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1607
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser1607

Guest
Καλησπέρα σε όλους στη συμμαχία που βρίσκομαι ο Αρχιμάγος έχει εγκαταλείψει το παιχνίδι εδώ και καιρό.Υπάρχει κάποιος τρόπος να περάσει ο τίτλος σε άλλο παίχτη? Ευχαριστώ
 

DeletedUser118

Guest
Όταν ο Αρχιμάγος μίας Συντροφιάς εγκαταλείψει, τότε ορίζεται νέος Αρχιμάγος αυτόματα από το σύστημα.

Ο νέος Αρχιμάγος είναι το παλαιότερο μέλος της Συντροφιάς, και ορίζεται όταν ο παλαιός διαγραφεί από το σύστημα.
 

DeletedUser1607

Guest
Ξέρεις μήπως μετά από πόσο καιρό γίνεται αυτό γιατί είναι μήνες που έχει παρατήσει το παιχνίδι αλλά δεν έχει διαγραφεί από το σύστημα? Ευχαριστώ!
 

DeletedUser118

Guest
Υπάρχουν προϋποθέσεις που πρέπει να πληρούνται για να πραγματοποιηθεί αυτόματη διαγραφή.

Εφόσον έχει περάσει τόσος καιρός, θα πρέπει ένας Μάγος της συντροφιάς σας να στείλει αίτηση υποστήριξης για να δούμε το θέμα σας.
 

DeletedUser1607

Guest
Είμαι μάγος στη συμμαχία μου πώς στέλνεις αίτηση στην υποστήριξη?
 

DeletedUser1607

Guest
Ευχαριστώ για τη βοήθεια. Κάτι τελευταίο το στέλνω εκεί που χει τα διάφορα και επικοινωνήστε μαζί μας?
 

DeletedUser118

Guest
Ακριβώς, εσείς θα στείλετε το αίτημα σας, κι εμείς θα απαντήσουμε το συντομότερο δυνατό.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή