• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναβαθμίσεις φοίνικα, αρκούδα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1686
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1686

Guest
Καλησπέρα παιδιά! Θέλω να κάνω κάποιες ερωτήσεις σχετικά με τις αναβαθμίσεις των κτηρίων όπως του φοίνικα της φωτιάς, της καφέ αρκούδας κ.α. Κάθε "Κτήριο" έχει γύρω στις 10 αναβαθμίσεις μέσω των ειδικών ξορκιών τα οποία τα κερδίζεις μέσω των event που κερδίζεις και τα κτήρια! Με λίγα λόγια εάν έχω την καφέ αρκούδα στην φάση 3 μπορώ να κερδίσω άλλα ξόρκια αναβάθμισης φάσεων και εάν ναι από που;
 

DeletedUser710

Guest
Καλημέρα.
Μέχρι στιγμής ο μόνος τρόπος να κερδίσεις επιπλέον Τέχνεργα για εξελισσόμενα κτήρια, όπως αυτά που αναφέρεις, παλαιοτέρων event είναι μέσω των Περιπετειών Συντροφιάς, ή περιμένοντας κάποιο καινούριο event που να έχει σχέση με τα παλιότερα και να δίνει τέτοια Τέχνεργα. Βέβαια, οι Περιπέτειες Συντροφιάς διεξάγονται 5-6 φορές το χρόνο και στην καλύτερη περίπτωση μπορείς να κερδίσεις 2 Τέχνεργα διαφόρων ειδών την κάθε φορά, ίσως σε 2-3 χρόνια να καταφέρεις να εξελίξεις τα παλιά εξελισσόμενα που δίνει η Ακαδημία.
Για άλλη μια φορά επανέρχεται το ίδιο θέμα, όπως έθιξε και πρν λίγες μέρες ο @SOKRATIS72
Με αφορμή αυτό το μήνυμα θα υπενθυμίσω το τεράστιο πρόβλημα και λάθος σχεδιασμού κατ' εμέ που δεν υπάρχουν στην ακαδημία συνταγές που θα δίνουν τέχνεργα από θεματικά κτίρια των event αλλά υπάρχουν τα κτίρια (αν δεν τα έχει κάποιος παίκτης στην αποθήκη του). Είναι παντελώς άχρηστο ένα κτίριο αν δεν υπάρχει η δυνατότητα αναβάθμισης του.
 

ttmmf

Περιπλανώμενο Ξωτικό
καλημερα σε ολους..
δυστυχως οπως γραφει η jaheira και πολλες φορες εχει θιξει και ο sokratis72 ο μονος τροπος μεχρι στιγμης να αποκτησεις τεχνεργα ειναι μεσω περιπετειων αλλα κι εκει μονο δυο και μονο αν εισαι τυχερος θα ειναι απο τα τεχνεργα που ζητας.. ειναι ενα θεμα που ιδιως στον beta παρα πολλοι εχουν εκφρασει τα παραπονα τους και εχουν προτεινει λυσεις αλλα μεχρι τωρα δεν υπηρξε καμια κινηση απο πλευρας των υπευθυνων.. ας ελπισουμε καποια στιγμη να βρεθει μια λυση απο τις πολλες που τους εχουν προταθει.. μεχρι τοτε υπομονη, υπομονη και ξανα μανα υπομονη..
 
Κορυφή