• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναβαθμίσεις στο νεο κεφάλαιο

Yeilos

Νέο Μέλος
Καλησπέρα σας! Ανοιξα του προηγμενους ανιχνευτες στο νεο κεφαλαιο, μεχρι τωρα με το που ανοιγαν σου εδινε τις αναβαθίσεις των μαγικων εργαστηριων και κατοικιων και φυσικα των υπολοιπων κτιριων (σετ-κτιρια). Τωρα μου βγαζει οτι πρεπει να κανω ερευνα και με πηγαινει στη Αιθουσα του συμβουλίου. Προκειται περι bug ή πρεπει να ανοιξει και η πυλη για να θεωρησει οτι μπηκες στο νεο κεφαλαιο;
Έκανα ανανεωση σελίδας και ειδα οτι το κτιρια πια μπορω να τα αναβαθμισω, για τις μαγικες κατοικιες και εργαστήρια μαλλον μπερδευτηκα εγω και θυμαμαι λαθος!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Vagos The Greek

Ξωτικό του Δάσους
Καλησπέρα σας! Ανοιξα του προηγμενους ανιχνευτες στο νεο κεφαλαιο, μεχρι τωρα με το που ανοιγαν σου εδινε τις αναβαθίσεις των μαγικων εργαστηριων και κατοικιων και φυσικα των υπολοιπων κτιριων (σετ-κτιρια). Τωρα μου βγαζει οτι πρεπει να κανω ερευνα και με πηγαινει στη Αιθουσα του συμβουλίου. Προκειται περι bug ή πρεπει να ανοιξει και η πυλη για να θεωρησει οτι μπηκες στο νεο κεφαλαιο;
Έκανα ανανεωση σελίδας και ειδα οτι το κτιρια πια μπορω να τα αναβαθμισω, για τις μαγικες κατοικιες και εργαστήρια μαλλον μπερδευτηκα εγω και θυμαμαι λαθος!

Δεν θυμάσαι λάθος, απλά από τους Amuni και μετά που δεν είχαμε για δύο κεφάλαια ανιχνευτές πρέπει πρώτα να γίνει η έρευνα για κατοικίες και εργαστήρια για να μπορέσεις να αναβαθμίσεις και τις μαγικές κατοικίες και εργαστήρια
 
Κορυφή