• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Αναβάθμιση στην έκδοση 1.42

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

kailaris

Περιπλανώμενο Ξωτικό
καλησπερες
προτασεις που μπορουμε να κανουμε για την επομενη αναβαθμιση?
παραδειγμα να βαλουν το κουμπακι με τις ειδοποιησεις κ οταν ειμαστε σε αλλη πολη

για την αναβαθμιση εδω σε μενα στις ειδοποιησεις δε μου δειχνει σωστα οποιος μου εχει δωσει βοηθεια
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nasty

j.k.

Chef
  • Πλέον θα ενημερώνεστε στο παιχνίδι όταν λαμβάνετε ανταμοιβές για τη βοήθεια που παρείχατε κατά την αναβάθμιση ενός Αρχαίου Θαύματος, ακόμα κι αν δεν είστε συνδεδεμένοι τη στγιγμή που ολοκληρώνεται η συμπλήρωση των απαιτούμενων Πόντων Γνώσης.
  • Υπαρχει θεμα καποιεs φορεs μπενουν πρωτα οι ποντοι γνωσηs και μετα γινεται ενημερωση με διαφορα μερικα λεπτα
 

Nasty

Νέο Μέλος
υπάρχουν καποια θεματακια: 1) με τις ειδοποιήσεις. δεν βλέπω ειδοποίηση όταν κάποιος αποδεχεται μια προσφορά μου στην αγορα. πάντως στις ειδοποιήσεις υπάρχουν κανονικα απλά δεν μου ερχεται εμενα ειδοποιηση με φωτεινη ενδειξη 2) αν δεν μπω στην αγορά δεν έρχονται τα αγαθά που μου στέλνουν όσοι αγόρασαν δικά μου. Μόλις μπω στην αγορά έρχονται κανονικά.
 

DeletedUser3

Guest
Η συγκεκριμένη κατάσταση υπάρχει εδώ και αρκετό καιρό και συγκεκριμένα από τότε που έγινε η αλλαγή του τρόπου πίστωσης των Αγαθών από την αγορά, όπως μπορείτε να δείτε εδώ.

Συνεπώς, δεν πρόκειται για κάποιο πρόβλημα.
 
Κορυφή