• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Συζήτηση Αναβάθμιση στην έκδοση 0.23

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3

Guest
Ενημερώνουμε ότι αύριο Τρίτη 25 Αυγούστου 2015 θα γίνει αναβάθμιση στην έκδοση 0.23.

Εδώ μπορείτε να μας πείτε τις εντυπώσεις σας. Έχουν διορθωθεί πάρα πολλά bugs που προέκυψαν από την επιτάχυνση υλικού, πράγμα το οποίο δεν θα γινόταν χωρίς τη δική σας συνεισφορά.

Εδώ υπάρχει μια λίστα με όλες τις αλλαγές που εφαρμόζονται με την 0.23.

Όπως πάντοτε, περιμένουμε τις εντυπώσεις σας και βέβαια νέα προβλήματα που τυχόν παρατηρείτε.
 

DeletedUser30

Guest
Αρχικα αυτο που εχω δει ειναι οτι οταν εχω τσεκαρισμενη την επιταχυνση υλικου κολλαει αλλα μιλαμε σε επιπεδο εκνευριστικο οταν παω να κανω οποιαδηποτε μετακινηση η κατασκευη στην πολη μου και οταν δεν το εχω τσεκαρισμενο κολλαει εξισου και περισσοτερο οταν παω για βοηθεια συντροφια ή γειτονων ..

Θα ηθελα να παρακαλεσω να αναφερθει και να διορθωθει οσο πιο αμμεσα γινεται γιατι δεν το βλεπω καλα τον υπολογιστη ειναι πολυ εκνευριστικο μιλαμε .. :mad:
 

DeletedUser10

Guest
Δεν αντιμετωπίζω κάποιο τέτοιο πρόβλημα. Το παιχνίδι τρέχει κανονικά με την Επιτάχυνση Υλικού ενεργοποιημένη, και απενεργοποιημένη. Δοκιμάστε να απενεργοποιήσετε τα animation στις πόλεις.
 

Beren

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Έχω παρατηρήσει ότι τρώει κόλλημα πιο πολύ στη μετακίνηση κτιρίων, αλλά δεν είναι σταθερός ο χρόνος που απαιτείται για να το κάνει. Αρχίζει και χαλάει το πλέγμα με τα τετραγωνάκια και πολλές φορές σου δείχνει και λανθασμένα ότι έχεις ξεκλειδώσει επεκτάσεις πόλης (χαλάει το πλέγμα ολοκληρωτικά :) )

Phantom, σε γείτονες δεν έχω δει να καθυστερεί ιδιαίτερα. Ίσα ίσα που φτιάχτηκε και το zoom γιατί θα στραβωνόμουν! Έβλεπα τα κεντρικά κτίρια απάνω μου κάθε φορά που έστελνα βοήθεια.
 

DeletedUser30

Guest
Αμα τσεκαρεις την επιτυχανση υλικου θα το δεις φιλος ..
Ετσι δεν κολλαει η μετακινηση κτιριων αλλα αρχιζουν και κολλανε ολα τα αλλα ..
 
Κορυφή