• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Αναβάθμιση στην Έκδοση 1.16

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser517

Guest
Προβολή συνημμένου 451 προηγουμενος το ειπα Οχι αυτοματο αν παω στο αυτόματο και εγω τα χασω

απο τι βλεπω οταν εξερευνησεις και αναβαθμισης τους τοξοτες σου θα ειναι καλυτερα πραγματα και για σενα, μαλλον τελειωνεις τα ορκ ψαξε που τα εχουν μετακινηση και εξερευνησε τα
βαλε και κτιριο βελονες ειναι πολυ καλο
Έχεις δίκιο εγώ ήμουνα στο τέλος των ΟΡΚΣ στο δέντρο τεχνολογιών και έψαχνα από εκεί και κάτω ενώ την αναβάθμιση τοξοτών την είχαν βάλει πολύ πίσω στην περιοχή των Νάνων και τώρα την βρήκα, θα την ανεβάσω άμεσα.
 

DeletedUser3

Guest
Ο/Η Σημειώσεις Έκδοσης 1.16 έγραψε:
    • Ο Επίλεκτος Τοξότης μετακινήθηκε από το τέλος του Κεφαλαίου των Ορκς στο Κεφάλαιο των Νάνων. Η Τεχνολογία θα παραμείνει προαιρετική έως την ερχόμενη αναβάθμιση.
    • Ο Επίλεκτος Βαλλιστροφόρος μετακινήθηκε από το τέλος του Κεφαλαίου των Ορκς στο Κεφάλαιο των Νάνων. Η Τεχνολογία θα παραμείνει προαιρετική έως την ερχόμενη αναβάθμιση.
    • Πλέον θα έχετε τη δυνατότητα να αναμετρηθείτε με μερικές νέες μονάδες στις Επαρχίες και τα Τουρνουά: ο Ηγούμενος (επίπεδα 1-3) (Μάγος), o Μάγος του Τριανταφυλλάγκαθου (επίπεδα 1-3) (Μάγος) και ο Στρατηγός Ορκς (επίπεδα 1-3) (Βαριά Μονάδα Συμπλοκής).

Οι τροποποιήσεις υπάρχουν εδώ και μία εβδομάδα στις Σημειώσεις Έκδοσης.
 
Κορυφή