• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Αναβάθμιση στην Έκδοση 1.11

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3

Guest
Εδώ μπορείτε ελεύθερα να διατυπώσετε τα σχόλιά σας για την αναβάθμιση 1.11.

Λεπτομέρειες για τις αλλαγές που υλοποιούνται, μπορείτε να βρείτε εδώ.
 

DeletedUser

Guest
Για να λέμε και όλη την αλήθεια μια ψιλοαπογοητευση υπαρχει γιατί μαζί με την αναβάθμιση σήμερα, περιμέναμε και το καλοκαιρινό event.
 

DeletedUser16

Guest
Το καλοκαιρινο event μολις μπηκε στον beta, οποτε θα κανει 2-3 εβδομάδες να φτάσει και σε μας...

Ιδωμεν!!!
 

DeletedUser

Guest
έχει λογική αυτο που λες, όμως εαν φτασει σε τρεις βδομαδες θα πρέπει να μετανομαστεί σε φθινοπωρινό. ένα event που θα έπρεπε να έχει γίνει τον ιούλιο και όχι τον αυγουστο που ο μισός πλανητης ειναι διακοπές.
 

DeletedUser163

Guest
έχει λογική αυτο που λες, όμως εαν φτασει σε τρεις βδομαδες θα πρέπει να μετανομαστεί σε φθινοπωρινό. ένα event που θα έπρεπε να έχει γίνει τον ιούλιο και όχι τον αυγουστο που ο μισός πλανητης ειναι διακοπές.

ε ενταξει μπορεις να μπαινεις για λιγακι να κανεις κανα 2 αποστολες απο τις πλαγιες, απο το κινητο παιζει το παιχνιδι?

εγω δεν καταλαβα αυτο με τις premium επεκτασεις, μπορεις να αγορασεις αυτες τις επεκτασεις ολες μαζι για 500 διαμαντια? ξερω γω αν λεει 20 μπορεις να τις παρεις με την μια? ολες?o_O
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
καλησπερα και απο εμενα.καλο Σαββατοκυριακο.επειδη μπερδευτικα μια ερωτηση θελω να κανω.στο κουτι που γραφει επεκτάσεις Premium εμφανιζεται διπλα ενας αριθμος.ειναι οι επεκτασεις που εχουμε αγορασει η οι επεκτασεις που μπορουμε να αγορασουμε ακομα? ευχαριστω πολυ
 

DeletedUser118

Guest
εγω δεν καταλαβα αυτο με τις premium επεκτασεις, μπορεις να αγορασεις αυτες τις επεκτασεις ολες μαζι για 500 διαμαντια? ξερω γω αν λεει 20 μπορεις να τις παρεις με την μια? ολες?o_O

Ναι μπορείς να αγοράσεις όσες Premium επεκτάσεις θες και είναι διαθέσιμες. Το όριο πλέον είναι 33 το μέγιστο.

καλησπερα και απο εμενα.καλο Σαββατοκυριακο.επειδη μπερδευτικα μια ερωτηση θελω να κανω.στο κουτι που γραφει επεκτάσεις Premium εμφανιζεται διπλα ενας αριθμος.ειναι οι επεκτασεις που εχουμε αγορασει η οι επεκτασεις που μπορουμε να αγορασουμε ακομα? ευχαριστω πολυ

Είναι οι επεκτάσεις που μπορείτε να αγοράσετε ακόμη. Κάθε φορά που αγοράζετε και μία ο αριθμός θα μειώνετε.
 

DeletedUser176

Guest
Καλημέρα σε όλους , ξαναδιευκρινήστε παρακαλώ αυτό με τις επεκτάσεις. Εγω πχ εχω 33 διαθέσιμες και από κατω εχει τιμη 450 διαμαντια. 450 διαμαντια η ΜΙΑ ή 450 διαμαντια και οι 33 ??? Στις από πανω απαντησεις σας φαινεται να λετε ότι 450 κοστιζουν και οι 33, αλλα μου ακούγεται πολύ γενναιοδωρο για να το πιστεψω...:rolleyes:
 

DeletedUser118

Guest
450 Διαμάντια κοστίζει η πρώτη επέκταση. Το ποσό τον διαμαντιών αυξάνεται όσο περισσότερες επεκτάσεις αγοράζεται.
 

DeletedUser3

Guest
Ούτως ή άλλως το αναλυτικό κόστος αναγράφεται στο wiki.
 
Κορυφή