• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αλλαγη Αρχιμαγου

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1358
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1358

Guest
Καλημερα. Προσπαθω να κανω καποιο μελος της παρεας μου Αρχιμαγο αλλα δεν μπορω, μπορω να τους αλλαξω μονο στις υπολοιπες επιλογες (Μαγο-Πρεσβη κλπ). Το ιδιο γινεται και σε αλλη παρεα. Υπαρχει καποιο προβλημα?
 

DeletedUser1410

Guest
Εχουμε σαν συντροφια και εμεις ενα προβλημα που αφορα τον "αρχιμαγο", ο προηγουμενος αποχωρισε κανοντας αρχιμαγο ενα μελος που μπαινει σπανια εως καθολου στο παιχνιδι, με αποτελεσμα να μην μπορουμε να κανουμε δεκτες αιτησεις νεων μελων, εχω το βαθμο του μαγου αλλα δεν μπορω να κανω αποδοχη των αιτησεων. Τι μπορουμε να κανουμε σε αυτο το προβλημα? ευχαριστω
 

DeletedUser3

Guest
Το κατά πόσον είναι ενεργός ένας Αρχιμάγος, είναι καθαρά πρόβλημα το οποίο θα πρέπει να το λύσετε εσωτερικά.

Εάν υπάρχει παίκτης που θέλει να ενταχθεί στη Συντροφιά σας και ως Μάγος δεν μπορείτε να αποδεχθείτε την πρόσκληση, παρακαλούμε επικοινωνήστε με το Τμήμα Υποστήριξης ώστε να δούμε για ποιο λόγο δεν λειτουργεί σωστά η ιδιότητά σας ως Μάγος της Συντροφιάς.
 
Κορυφή