• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Συζήτηση Αλλαγή στους κανονισμούς του παιχνιδιού

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3

Guest
Όπως έγινε γνωστό από την Παρασκευή, η Ομάδα του Elvenar, αποφάσισε να προβεί σε ορισμένες τροποποιήσεις στον κανονισμό του παιχνιδιού, οι οποίες έχουν άμεση εφαρμογή και ξεκινούν να ισχύουν από τη δημοσίευσή τους.

Οι λόγοι για τους οποίους αποφασίζουμε να επιτρέψουμε τους πολλαπλούς λογαριασμούς είναι πάρα πολλοί. Σε κάθε περίπτωση όμως, στην περίπτωση που η χρήση πολλαπλών λογαριασμών έχει ως σκοπό την υποβοήθηση ενός μόνο λογαριασμού από αυτούς (pushing/υποβοήθηση), έχουμε το δικαίωμα να τιμωρήσουμε τους παραβάτες.

Το ανοίγω σαν θέμα συζήτησης, κυρίως για να ενημερωθείτε όλοι για αυτό (δε νομίζω ότι καλοκαιριάτικα διαβάζει κανείς τους κανόνες), αλλά και γιατί πάντα σε όποιες αλλαγές κάνουμε μας ενδιαφέρει η γνώμη σας.

(Προφανώς η αλλαγή στους κανόνες έγινε σε όλους τους κόσμους του Elvenar και όχι μόνο στον ελληνικό).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

mike1976

Νέο Μέλος
εχω θεμα μ εναν παικτη στην ομαδα μου,παραπανω λες αυτα που λες....,στους κανονες ομως λεει... Η πρόσβαση σε λογαριασμό άλλου παίκτη απαγορεύεται αυστηρά. οταν παιζουν απ την ιδια ip εγω τη πρεπει να πω?παρανομούν η όχι,σε παρακαλώ βοήθησε με...,ευχαριστώ...!!!
 

DeletedUser3

Guest
Εάν και εφόσον ο κάθε χρήστης έχει πρόσβαση αποκλειστικά στους 2 λογαριασμούς που έχει χρησιμοποιήσει και δεν υπάρχει pushing μεταξύ τους δεν υπάρχει απολύτως κανένα πρόβλημα. Σε κάθε περίπτωση πάντως, καλό είναι εάν έχετε υποψίες για οποιονδήποτε παίκτη να αναφέρετε τα περιστατικά ώστε να γίνεται έλεγχος του τι ακριβώς συμβαίνει, μέσω του Κέντρου Υποστήριξης.

Δεν έχουμε τη δυνατότητα να κάνουμε αυτόκλητα ελέγχους (πέρα από εξόφθαλμες περιπτώσεις), οπότε την ευθύνη για το εάν ο server έχει πολλούς πολλαπλούς την έχει συλλογικά η Κοινότητα και ατομικά καθένας από τους χρήστες που την απαρτίζουν.
 
Κορυφή