• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αλλαγή ονόματος παίχτη

Καλησπέρα! Θα ήθελα να ρωτήσω αν εμπρόκειτο να γίνει δυνατό οι παίχτες να μπορούν να αλλάζουν το όνομα που έχουν στο παιχνίδι, καθώς και το όνομα της πόλης του. Το όνομα που έχω τώρα το ειχα βάλει πριν πολύ καιρό και θα ήθελα αν γίνεται με κάποιο τρόπο να το αλλάξω
 

kailaris

Περιπλανώμενο Ξωτικό
το ονομα στην πολη σου το αλλαζεις οποτε θες
πατας πανω στο ονομα που εχεις κ σου βγαζει ενα παραθυρο που μπορεις να αλλαξεις κ το ονομα κ την φωτο του προφιλ σου αν θελεις
οσο για το νικναμε σου απο αλλο παιχνιδι της ιννο ξερω πως αλλαζε μονο αν ειχες προσωπικα δεδομενα σου ονομα επιθετο κ τετοια (η μπαρμπα στην ιννο) πλακιτσα
αλλιως δεν αλλαζε
 

ttmmf

Περιπλανώμενο Ξωτικό
πρεπει να γραψεις στην υποστηριξη φιλε μου.. εξηγησε τους λογους που θες αλλαγη του ψευδωνυμου και αν τους δεχτουν θα το κανουν.. γραψε εσυ δεν χανεις κατι..
 
Απάντηση απο το Elvenar:

Αλλαγές ονομάτων γίνονται μόνο σε περιπτώσεις που παραβιάζονται οι Κανόνες του Παιχνιδιού ή του Φόρουμ. Είτε αν το όνομα περιέχει ξεκάθαρα προσωπικά στοιχεία, ή ευαίσθητα δεδομένα.
 
Κορυφή