• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Ακαδημία Μαγείας

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3

Guest
Άνθρωποι και Ξωτικά

Οι περισσότεροι από εσάς αυτή τη στιγμή έχετε σημαντική εμπειρία από την Ακαδημία Μαγείας και από τα Ξόρκια.

Ήδη από την εισαγωγή του χαρακτηριστικού λάβαμε πολλές (ίσως πρώιμες) προτάσεις / υποδείξεις για τη χρηστικότητά του.

Θα θέλαμε να ανοίξουμε μαζί σας μια συζήτηση στην οποία να μας πείτε τη γνώμη σας για την Ακαδημία Μαγείας και τα Ξόρκια και να συγκεντρώσουμε προτάσεις οι οποίες θεωρείτε ότι θα βελτίωναν το συγκεκριμένο χαρακτηριστικό του παιχνιδιού, με όποιον τρόπο εσείς νομίζετε.

Σας καλούμε λοιπόν να μοιραστείτε μαζί μας τη γνώμη σας και τις ιδέες σας για το πώς θα μπορούσε να βελτιωθεί η Ακαδημία Μαγείας.

Με Μαγικούς χαιρετισμούς

Η Ομάδα του Elvenar
 

DeletedUser

Guest
Καλησπερα απο μενα,πιστευω τα ξορκια που υπαρχουν αυτη τη στιγμη δεν ειναι τοσο χρησιμα,διοτι ολοι μας στηνουμε τις πολεις για να μπορουν να ανταπεξελθουν και χωρις αυτα.
Μια καλη ισως προταση ειναι ξορκια που δινουν Α.Μικροτερο κοστος ανιχνευσης 'η Β.Λιγοτερος χρονος ανιχνευσης.Πιστευω θα βοηθηθουμε ολοι περισσοτερο :D
 

DeletedUser30

Guest
Συμφωνω για τους ανιχνευτες καταρχην ..
Μια ακομα προταση απο μενα ειναι ξορκι για περισσοτερο χρυσο και ξορκι για μπονους λιγοτερου χρονου στους χτιστες ..
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Λίγο καιρό πρίν είχα ανοίξει ένα θέμα με ψηφοφορία για το θέμα τον ξορκιών και είχα βάλει μερικές επιλογές ώστε να υπάρξει μια εικόνα από τους παίκτες για το τι θα ήθελαν να υπάρξει ως ξόρκι. Το αποτέλεσμα ήταν να κλειδωθεί το θέμα μου. Για δείτε που τελικά ο χρόνος με δικαίωσε.
Κάλλιστα θα μπορούσε να είχε μείνει ανοιχτό, να ψηφίζανε οι παίκτες από τις επιλογές που είχα βάλει αλλά και να είχαν φυσικά το δικαίωμα να δώσουν τις δικές τους ιδέες ή να ασκήσουν κριτική για τις επιλογές μου.
Οι ιδέες μου ήδη βρίσκονται εκεί αν και η προσωπική μου επιλογή είναι η μείωση του χρόνου των ανιχνευτών. Μπορώ να πώ πώς και η ιδέα της μείωσης του χρόνου κατασκευής ενός κτιρίου, μέσω ενός ξορκιού στους χτίστες είναι ενδιαφέρουσα.
Όποιος ενδιαφέρεται ας ψάξει λιγάκι το θέμα και θα το βρεί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: iRocK
Κορυφή