• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Επιβεβαιωμένο] Αδυναμια αλλαγης αρχιμαγου.

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
καλημέρα παιδια..εχω ένα θεματακι από εχτες το μεσημερι.είμαι ηδη αρχιμαγος και πηγα να κανω καποιον άλλο παικτη από την συντροφια μου αρχιμαγο μιας και αλλαζουμε κάθε εβδομαδα..προσπαθω από χτες να ορισω καποιον άλλο και μου βγαζει αυτή την εικονα συνεχεια,οσες φορες και αν προσπαθησα.όταν δε παταω ΟΚ με βγαζει από το παιχνιδι και ξαναφορτωνει τη σελιδα από την αρχη..δοκιμασα και με άλλο παικτη αλλα παλι τα ιδια.το εκανα και από chrome χωρις αποτέλεσμα.ξερουμε γιατι γινεται αυτό? υπ οψιν ολοι οι παικτες που δοκιμασα είναι μαγοι και εχω προσπαθησει 6-7 φορες να κανω καποιον αρχιμαγο αλλα χωρις αποτέλεσμα..ευχαριστω πολύ..29c039eee810bd9b5a28bac3b78fe17d[1].png
 

DeletedUser3

Guest
Υπάρχει όντως το συγκεκριμένο πρόβλημα, όμως η επίλυσή του θα υπάρξει με την επόμενη έκδοση του παιχνιδιού.

Ζητούμε συγγνώμη για την αναστάτωση, όμως προς το παρόν δεν μπορεί να γίνει κάτι. Ενδεχομένως, το να αποχωρήσει ο Αρχιμάγος από τη συντροφιά να είναι ο μοναδικός τρόπος, όμως δεν θα συμβουλεύαμε να το ρισκάρετε στην παρούσα φάση.
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
ζητω συγνωμη για την λαθος αρχικη τοποθετηση θεματος απλα δεν μπορουσα να γνωριζω εάν είναι πρόβλημα του παιχνιδιού η αν ειχα εγω θεμα με το ν υπολογιστη μου..
 
Κορυφή