• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Διορθωμένο] Αγορά

XANIA7

Ξωτικό του Δάσους
Τώρα τελευταία έχω παρατηρήσει ότι κάτι δεν πάει καλά με την Αγορά.
Δεν γίνεται σωστή ανανέωση στα αγαθά, κολλάει και πρέπει να κάνεις επανεκινηση του παιχνιδιού κλπ
Δεν γνωρίζω αν το έχει αντιμετωπίσει και κανείς άλλος ή έχει να κάνει με τον δικό μου υπολογιστή και τον browser που τρέχει το παιχνίδι (Firefox)
 

FOLLOW THE QUEEN

Νέο Μέλος
Για να μην ανοίγω άλλο θέμα. πριν 2 εβδομάδες έχω παρατηρήσει ότι οι προσφορές μου εξαφανίζονται μαζικά από την Αγορά, ΧΩΡΙΣ να υπάρχει στις αναφορές ενημέρωση αν κάποιος τις πήρε... ΔΕΝ ΞΈΡΩ αν κάποιος τις παίρνει, αν αυτοακυρώνονται και αυτοεπιστρέφουν τα αγαθά ή απλά χάνονται όλα...
 

Bolt

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Καλημερα.
Οντως συμβαινει αυτο που περιγραφεις, το εχω προσεξει κι εγω αλλά δεν εχω δωσει σημασια και δεν εχω δει και το χρονικο διαστημα, ομως υπολογιζω στο περιπου μετα απο 5-7 ημερες. Χωρις να βαζω και το χερι μου στη φωτια, λογικα τα υλικα σου επιστρεφονται πισω, διαφορετικα αν τις εξαργυρωνες μεσω του παιχνιδιου ολοι θα εβαζαν ανισες και θα γεμιζαν με ενα καρο υλικα μ΄ αυτον τον τροπο. Ολο αυτο αν εχεις χρονο και ορεξη μπορεις να το παρακολουθησεις και να το δεις και μονη σου.
 
Κορυφή