• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Aπορρίπτεται] ΑΓΟΡΑ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

windstorm

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Οι λεπτομερειες κανουν την διαφορα λενε. Και καποια στιγμη μπορει να τα βρισκεις ολα ενταξει και μια λεπτομερεια σε κανει εξω φρενων. Θα ηθελα να προτεινω πανω στο θεμα της αγορας. Οτι αν θελεις να κανεις μια μεγαλη προσφορα η οποια φτανει τις 100.000 η και παραπανω σε αγαθα πρεπει να κανεις 100.000 κλικ στο ποντικι. Βαλτε μια ρυθμιση που να μπορεις να διαλεγεις την ποσοτητα που θες χωρις κλικ και αν δεν φτανει η προσφορα να εχουμε την δυνατοτητα να προσθετουμε 5.000 η 10.000 κατευθειαν μεχρι να φτασουμε την ποσοστητα αγαθων που θελουμε να προσφερουμε. Εκτος και αν ειναι δυσκολο τοσο πολυ και αυτο.
 

windstorm

Περιπλανώμενο Ξωτικό
ΑΑΑ!!! Μαλιστα. Να εισαι καλα κοπελια. (Κοπελια να υποθεσω).? Αυτο ομολογουμενος δεν μου ''εκοψε'' καθολου δεν το περιμενα οτι γινεται και ουτε ετυχε να το κουβεντιασω με καποιον για να μου το πει. Ωραια. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.:)
 

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Οπότε και το παρόν κλειδώνει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή