• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Διορθωμένο] Έχει λυθεί το πρόβλημα παγώματος του παιχνιδιού για εσάς;

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Γεια σε όλους.
Αφού επιλύσαμε δυνητικά ένα από τα μεγαλύτερα τεχνικά ζητήματα τις τελευταίες ημέρες, μας ενδιαφέρουν πολύ τα σχόλιά σας.
  • Εξακολουθείτε να αντιμετωπίζετε προβλήματα παγώματος; (π.χ.: Το παιχνίδι σταματά, δεν μπορείτε να κάνετε τίποτα)
  • Εάν ναι, πότε εμφανίζονται συνήθως;
  • Εάν ναι, διορθώνονται κατά το κλείσιμο/ανοίγοντας ξανά το παιχνίδι;
 
Στην αρχη, πολλες φορες κολλαει στο 27/30. Οταν μπει και εχεις πολλα να μαζεψεις, ενω δειχνει οτι τα μαζεψες, ξαναεμφανιζονται και δεν μπορεις να τα μαζεψεις. Εκει θελει επαναφορτωση. Μετα ξεκολλαει. Γενικα, αν πας να κανεις πολλα μαζι, ζοριζεται.
 

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Το "πρόβλημα" δεν αφορά τη φόρτωση του παιχνιδιού αλλά καθώς έχει φορτώσει ήδη το παιχνίδι και έχετε ήδη μπει στη πόλη σας.
 
Καλημέρα, μέσα στην πόλη την ώρα που είμαι όταν πάω να βάλω στρατό στα οπλοστάσια ή ρούνους σε άλλους συμπαίκτες παγώνει η εικόνα κ πρέπει να κάνω ανανέωση της σελίδας.
 
Το "πρόβλημα" δεν αφορά τη φόρτωση του παιχνιδιού αλλά καθώς έχει φορτώσει ήδη το παιχνίδι και έχετε ήδη μπει στη πόλη σας.
Το καταλαβα, απλα ειπα να τα παρω τα πραγματα απο την αρχη. Δεν ειμαι developer, αλλα αν μπορεσουν να λυσουν και αυτο, θα ηταν ακομα καλυτερα.
 
Κορυφή